Категорија: Шоу-бизнис

Новак и Јелена се ладат во Полихроно

Јелена и Новак Ѓоковиќ првиот дел од медениот месец ќе го поминат во Полихроно, Грција....

И Марко потврди: „Доктори“ повеќе не постојат!

Отако КристинаКовач, која им беше менторка на „Доктори“ во текот на Х-фактор, се огласи во...

Видео: Погледнете го Моментот од финалето кој ФИФА го сокри од гледачите!

  Гледачите синоќа не го видоа потегот на еден од најпознатите Јутуб шегаџии, Виталиј од...

Фото: Еве како навиваше Rihanna на ова светско првентсво…

Rihanna loves it!

Доктор Хаус заглавил на царина во Србија!

Доктор Хаус денес на 13 јули допатувал во Белград и бил задржан на царина околу еден час,...

Зошто белгиската навивачка остана без договорот со Лореал?

Младата и убава навивачка на Белгија, Аксел Дешпиглере, која доби понуда за ангажман од...

Видео: Среќа е … да се спасите!? Ваква скриена камера може да има само во Русија … Погледнете!

Руска скриена камера, каде што овие момци прават сценарио во кое пред случајни минувачи...

Како Светското и го смени животот на оваа навивачка?

Веројатно кога решила да оди на Светското првенство во Бразил, не ни помислин дека тоа ќе и...

Уште еден холивудски пар има новости, Ryan Gosling и Eva Mendes очекуваат бебе!

Актерите кои играа родители во драмата од 2012 година The Place Beyond the Pines и официјално е потврдено...

Видео: Погледнете ја најстрашната и најскапата скриена камера до сега!? Лажна авионска несреќа!!!

Главна мета на оваа скриена камера е познатата аргетинска манекенка Химена Камписи. Наместо...

Официјално: Шакира ќе го затвори Светското првенство

На отварањето на Светското првенство, Џенифер Лопез и Питбул имаа неверојатен настап, но...

Видео: Конечно нова песна и нов спот на незаменливиот Слаткар заедно со Тајзи и Ферус! Погледнете го новиот летен хит …

Како и секогаш интересна песна, интересен спот на Слаткар заедно со Тајзи и Ферус. Спотот е...

Видео од птичја перспектива – Жељко Јоксимовиќ ја наполни арената Филип II

Во саботата на 21 јуни Жељко Јоксимовиќ го имаше својот најголем концерт досега во...

Видео: Смеење до солзи! Погледнете како овие девојки се бакнуваат со вистински мајмуни :)

Во ова смешно видео Среќа е … да се бакнуваш со вистински мајмуни! Целта на ова видео е...

Фото: Да и ова го има во Скопје!!! Девојка дотерана на штикли вози голем мотор! Погледнете…

Браво за оваа храбра девојка, ем она јака од глава до петици, ем мотор јак, ем нема кој не се...

Тајната на Cindy Crawford за младешкиот изглед

Cindy Crawford има скоро 50 години, а изгледа одлично. Знаеме дека една од нејзините тајни за...

Ки(т) Кардашијан на меден месец

Изгледа старлетата Ким Кардашиан повеќе ужива да се фотографира отколку да ужива во...

Тајната на Војвотката Кејт за совршената фигура

Уште пред да влезе во кралското семејство, мора да признаеме Кејт беше во одлична форма....

Биба Додева со „Врати се“ е победникот на 29тото издание на Макфест

Вчеравечер во Штип се одржа финалната вечер на фестивалот на забавна музика „Макфест 2014“....

Фото: Кога Andrea Bocelli ти пее на венчавката…

Уште еден доказ дека Ким и Канје има свадба како од бајките е фактот дека еден од најдобрите...