Категорија: Шоу-бизнис

Оливија Вајлд го дои својот син Отис, пред објективот на магазинот Glamour

Прекрасната актерка Оливија Вајлд за септемвриското издание на магазинот Glamour, се појавува...

Видео: Како топ моделот Cara Delevingne ја направи новата тетоважа

Откако завршиja со снимање на новата кампања за  DKNY, топ моделите (и добри другарки) Cara Delevingne...

Е, ова е љубов… или не?!

На Фејсбук профилот, Миле Китич ја објавил тетоважат на својот фан, кој отсега на раката го...

Видео: Ја познавате ли најголемата ѕвезда од Струга Емин Брачед?

Највредниот собирач на старо железо од Струга, од селото, од сите села, од сите градови…...

ФОТО: Ја имаат најдобрата работа во светот, го дотеруваат најпознатиот задник

Според многумина ова се големи среќници, бидејќи нивната работа е да го „дотеруваат“...

Видео: Погледнете како реагираат богаташи кога ќе им кажат дека им ја удриле колата!

Ова е една од поинтересните скриени камери. Овие дечки им лепат ливчиња на скапи коли на кој...

Лима и Јариќ и даваат нова шанса на љубовта?!

Лима и Јариќ се видени заедно во Црна Гора. Дали му даваат шанса на својот брак?  Адријана...

Beyoncé е дел од екранизацијата на „50 нијанси на сиво“

Исчекувањето за премиерата на екранизацијата на хит еротските бестселери 50 нијанси на...

Новак и Јелена се ладат во Полихроно

Јелена и Новак Ѓоковиќ првиот дел од медениот месец ќе го поминат во Полихроно, Грција....

И Марко потврди: „Доктори“ повеќе не постојат!

Отако КристинаКовач, која им беше менторка на „Доктори“ во текот на Х-фактор, се огласи во...

Видео: Погледнете го Моментот од финалето кој ФИФА го сокри од гледачите!

  Гледачите синоќа не го видоа потегот на еден од најпознатите Јутуб шегаџии, Виталиј од...

Фото: Еве како навиваше Rihanna на ова светско првентсво…

Rihanna loves it!

Доктор Хаус заглавил на царина во Србија!

Доктор Хаус денес на 13 јули допатувал во Белград и бил задржан на царина околу еден час,...

Зошто белгиската навивачка остана без договорот со Лореал?

Младата и убава навивачка на Белгија, Аксел Дешпиглере, која доби понуда за ангажман од...

Видео: Среќа е … да се спасите!? Ваква скриена камера може да има само во Русија … Погледнете!

Руска скриена камера, каде што овие момци прават сценарио во кое пред случајни минувачи...

Како Светското и го смени животот на оваа навивачка?

Веројатно кога решила да оди на Светското првенство во Бразил, не ни помислин дека тоа ќе и...

Уште еден холивудски пар има новости, Ryan Gosling и Eva Mendes очекуваат бебе!

Актерите кои играа родители во драмата од 2012 година The Place Beyond the Pines и официјално е потврдено...

Видео: Погледнете ја најстрашната и најскапата скриена камера до сега!? Лажна авионска несреќа!!!

Главна мета на оваа скриена камера е познатата аргетинска манекенка Химена Камписи. Наместо...

Официјално: Шакира ќе го затвори Светското првенство

На отварањето на Светското првенство, Џенифер Лопез и Питбул имаа неверојатен настап, но...

Видео: Конечно нова песна и нов спот на незаменливиот Слаткар заедно со Тајзи и Ферус! Погледнете го новиот летен хит …

Како и секогаш интересна песна, интересен спот на Слаткар заедно со Тајзи и Ферус. Спотот е...