Категорија: Видео

Погледнете како успеал Константин В’чков за 9 месеци да изгуби 30 килограми (ВИДЕО)

Грижата за своето здравје и тело и напорот да се доведете телото до посакуваната тежина, не е...

КАКО НАЈБРЗО ДА СОБЛЕЧЕТЕ МАИЦА

Ако некогаш сте се прашувале за тоа како набрзо да соблечете маица, еве прилика да го видите...

Мачорот Ахил предвиде: Кој ќе биде победникот во првиот натпревар на СП? (ВИДЕО)

Сакате да знаете кој ќе победи во првиот натпревар од Светското првенство меѓу домаќинот...

Никаде како во универзумот: Секојдневните човечки активности таму се вистински предизвик (ВИДЕО)

Астронаутите се почесто објавуваат видеа од секојдневните активности во вселената. Од тие...

Марија Спасовска за само 10 денови со преку 30.000 прегледи на нејзината прва песна

Вокалните способности на нашата Марија Спасовска се добро познати како на нашата публика,...

Ќерката на Мајкл Џексон позираше топлес и ги покажа над 50-те тетоважи направени на нејзиното тело (ФОТО)

Парис Џексон, ќерката на познатиот покоен пејач Мајкл Џексон, ги покажа своите многубројни...

ГРОЗНА ГЛЕТКА: Во познат ресторан камерите фатија што сè се мотка низ храната (ВИДЕО)

Муштериите во еден познат американски ланец ресторани останаа згрозени после снимката која...

Кога еднаш ќе го пробате овој чоколаден десерт, ќе заборавите на другите слатки задоволства!

Познатиот француски десерт кој го обожаваат луѓето низ целиот свет, популарните Макаронс,...

(ВИДЕО) Џинови во Париз: Највисоките мажи се прошетаа низ град, еден од нив носи чевли број 68!

Десетина највисоки мажи на светот, меѓу кои еден е висок метар и 46 сантиметри, а друг носи...

ЖЕНА НЕ СЕ ШИШАЛА 20 ГОДИНИ, А ПОТОА СЕ ИЗНЕНАДИЛА КОГА ЈА ВИДЕЛА ДОЛЖИНАТА НА НЕЈЗИНАТА КОСА!

Алиа има 27 години и доаѓа од Рига, главниот град на Латвија. Нејзината коса е долга над 2...

ПРАКТИЧНО И ДЕКОРАТИВНО: 6 НАЧИНИ ЗА ВИТКАЊЕ ПАЛАЧИНКИ!

Палачинките можете да ги искомбинирате со различни филови. Она што е заедничко за сите овие...

СТАВИЛ ВЕСНИК ВО ПАТИКИ: КОГА ЌЕ ВИДЕТЕ ЗОШТО И ВИЕ ЌЕ ГО КОРИСТИТЕ ОВОЈ НЕВЕРОЈАТЕН ТРИК!

Ставил весник во патики: Кога ќе видете зошто и вие ќе го користите овој неверојатен трик!

Гром удри во врвот на Ајфеловата кула: Несекојдневна глетка на небото над Париз(ФОТО+ВИДЕО)

Ајфеловата кула во Париз беше погодена од гром кој донесе обилен дожд. Камерата на париската...

Херој на денот: Погледнете како овој африкански мигрант го спаси животот на малото дете! (ВИДЕО)

Француски орден за храброст, државјанство и работа како пожарникар доби мигрантот Mamoudou Gassama...

ВИДЕО: Објавена официјалната химна за Мундијалот во Русија

Официјалната химна на Светското првенство во фудбал кое оваа година ќе се одржи во Русија,...

ВИДЕО: Вака денеска изгледаат ѕвездите од „Подобар живот“

Серијата „Подобар живот“ беше една од најгледаните кај нас кон крајот на осумдесеттите...

Го сакаше пред Доналд: Поранешното момче на Меланија ги откри сите детали за врската (ВИДЕО)

Деталите за приватниот живот на првата дама на Соединетите Американски Држави не...

(ВИДЕО) Влегоа во тоалет и погледнаа кон огледалото: Ги облеа страв, а вие ќе се изнасмеете

На социјалните мрежи повторно кружи ова видео кое ги насмеа корисниците до солзи. Но, оваа...

ВИДЕО: На концертот на Пинк запеа 12- годишно девојче, сите останаа без текст

На концертот во Ванкувер, Канада, поп ѕвездата Пинк повика едно 12-годишно девојче заедно да...

Се разбудил од кома по 10 години? Не, пријателот решил да се пошегува со него, а погледнете зошто! (ВИДЕО)

Реј има проблем со алкохолот, а неговиот пријател го забележал тој проблем и решил да...