Категорија: Видео

Сашко Коцев на „Златна Бубамара 2016“: Пустец, бомби,загадување, црпнати, СЦЈ…

Десета „Златна Бубамара“ за Сашко Коцев на 19тото издание на најпопуларната македонска...

Џеј Ло тверкаше во шоуто на Џими Фалон (видео)

Познатата пејачка Џенифер Лопез му беше гостинка на Џими Фалон во The Tonight Show, истакнувајќи го...

Позади сцените: Фотографија на новороденчиња

Погледнете како изгледа подготовката на фотографии на новороденчиња кои ги топат...

Скриена камера со Адел и Елен (видео)

Во последната епизода на ток шоуто на Елен Деџенерис, таа и Адел си поиграа со скриена...

Изгледа како обична стара куќа, но внатре крие нешто неверојатно!

На северниот брег на Велика Британија се наоѓа една стара, но величенствена куќа, изградена...

Видео: Реакции на кучињата кога запознаваат мали мачиња

Преслатки реакции на кучињата кога за прв пат ги гледаат овие мали „чудовишта“.

Истури сода бикарбона врз душекот: Kога ќе видите зошто, веднаш ќе посакате и вие да го направите тоа!

Можеби не сакаме да признаеме или едноставно не размислуваме за тоа, но душеците на кои...

Сауна на четири тркала, вистински хит во Будимпешта

Слика од полуголи мажи и жени кои парадираат и не секојдневна глетка во Будимпешта. Станува...

Овие задници можат да продадат буквално сѐ!

Компанијата “Start or sit” започна многу добро – по добро познатиот принцип “сексот...

СОЛЗИ НА „ЗЛАТНА БУБАМАРА“: Игор Џамбазов пееше за својот живот, публиката занеме (ВИДЕО)

Зборовите на Џамбазов ја трогнаа публиката, сите станаа на нозе и после тажниот молк, со...

Видео: Разберете ја мачката според мрдањето на нејзиниот опаш

Мачката според многумина е многу тешка за разбирање, но тоа не го мислат луѓето кои долги...

Адел: Плачев цел ден после настапот на Греми

Адел и беше на гости на Елен, каде како и секогаш беше жената која ја обожува цел свет....

Пинкови Ѕвездички: Скопјанката Антонија со победнички настап повторно фасцинираше (ВИДЕО)

Младата скопјанка овојпат го изведе хитот „Врати ми го сонцето“ на Александра Јанева која...

Се сеќавате на видеото со мајката која ги преслекува своите 4 деца? Еве како се справува таткото

Се сеќавате ли на хит видеото од мајка која ги облекува своите 4 мали деца за спиење? Сега е...

Видео: Хор со 90-тина гласови од разни генерации од САД, пее Македонски песни

Хор со 90-тина гласови од разни генерации од сојузната држава во САД, Вермонт пее балкански...

ВИДЕО: Животната приказна на дете од Босна го расплака Балканот

Шестнаесет годишниот Јасмин Хачкиќ, младо момче од босанско село, се пријавил во емисијата...

Среќа на денот: И кучињата сакаат да пеат во кола (ВИДЕО)

Не сакаат само луѓето да слушаат гласна музика во кола и да пеат дур ги држи глас или дур не...

Моментот кога редок снежен леопард ќе се сретне со група скијачи

Група од пет скијачи имала неочекувана средба со снежен леопард во Гулмарг, Кашмир, пишува...

Наместо запросување, ја замоли да му направи чај (видео)

Бред Холмс од Саутхемптон решил да ѝ приреди прилично непријатна шега на својата девојка...

Што ќе се случи откако ќе го фати топчето? (ВИДЕО)

Понеделник не ни е омилен ден, па затоа доза смеа не е на одмет. Кој знае секогаш да не насмее?...