Категорија: Видео

Топ 10 животни кои се изумрени заради човекот (ВИДЕО)

Од додо птицата, до западниот црн рино…овие животни денес би биле сеуште живи да не биле...

Нова Мода: Пензионер сече нокти во автобус на ЈСП

Изгледа луѓето заборавија каде се прават некои основни хигиенски навики. Овој пензионер...

10 ултимативни женски филмови, кои нема никогаш да ни здосадат

Кога и да сте нерасположени или да ви е досадно, овие 10 филмови се секогаш добра идеја!...

Како салата за кошарка се претвора во олимписки базен (ВИДЕО)

Видео од 41 секунда ќе ви покаже како салата за кошарка се претвора во олимписки базен. Звучи...

Додека мама вози, синот пее и игра и го забавува ЦЕЛИОТ СВЕТ

Дечкото е многу оригинален и успева да го изглуми секој звук од секоја песна. Неговото видео...

Видео: Тангата на познатиот Битолски билдер!

Познатиот билдер и поранешен кандидат за градоначалник на Битола, Зоран Лазаревски – Паљо,...

Видете како добриот задник крши врат, а воедно и раскинува врски (ВИДЕО)

Какви последици остава добриот задник ќе видите од ова видео, кое овие момци, кои често...

Видео: Ја погледна жена ми и ми врати 500 …

Ново видео од BATKA Wasteland Production …

Доколку сакате магија, овој трик едноставно не смеете да го пропуштите…

Доколку сакате магија, овој трик едноставно не смеете да го пропуштите. 27-годишнито Блејк...

Видео: Марјан Ѓеорѓиевски ќе ви каже каде има најмногу Покемони во Македонија …

Марјан Ѓеорѓиевски во најновата епизода 5 на TV21 , ќе ви каже каде има најмногу покемони во...

Видео: Нарачала сладолед, ама продавачот и даде “пенис”!

  На Хрватската обала оваа госпоѓа нарачала сладолед, ама ”первезниот ” продавач  и...

Преслатки моменти на игра меѓу бебиња и хаски

Хаските се познати како раса на кучиња кои го обожуваат семејството, а по ова видео може да...

Среќа на денот: Слатки животни кои се лекот за лош ден

Животни + смеа е одличен рецепт за подобрување на расположението во текот на денот. 

Никогаш не се откажувајте: На 65 години сакал да се самоубие, а на 88 години станал милијардер

Ова е приказна за човекот кој во животот имал стотици сопки. Роден во сиромашно семејство, во...

Овој постер е ХИВ позитивен – и ги трогна сите кои го прочитаа (ВИДЕО)

На постерот има капка крв од луѓе кои се ХИВ позитивни, а со тоа сака да се покрене свеста и да...

ВИДЕО: Среќата на овие кучиња можно е да ве расплаче

Кога ќе ја видите среќата на овие кучиња, кои ги гледаат своите газди после долго време,...

ВИДЕО: 7 најчудни градови во светот, кои не ви паднало на памет дека може да постојат

Во светот има навистина чудни места, кои не сте ни знаеле дека постојат, а не би ви паднало ни...

Видео: Погледнете како викендов изгледаше на Пиво Фест 2016 снимано со дрон

Дрон видео кое го отсликува целосниот спектакл и оргомните бројки на посетители кои синоќа...

Еден од најдобрите настапи на „Светското кучешко шоу 2016“

Да го проследиме импресивниот настап на Дерил и неговата сопственичка Луси Имбергерова на...

Марјан Ѓорѓиевски: Дали Охриѓани се љубоморни на Дојран или Прилепчани сакаат да привлечат повеќе туристи на мермерното езеро …

Во најновата епизода на Марјан Ѓорѓиевски на TV21 погледнете дали Охриѓани се љубоморни на...