Категорија: Видео

5 најчести грешки што ги прават возачите со мануелен менувач

Иако автоматските менувачи кај автомобилите во последните години стануваат се попопуларни...

Емотивната трудница Кели Кларксон ја расолзи Џеј Ло со изведба на песна посветена на ќеркичката

Првиот американски идол, Кели Кларксон, синоќа се врати на сцената на шоуто во кое победи во...

Куче во Дизниленд – Се стопи од радост кога го виде Плуто

Дури и кучињата се радуваат кога одат во Дизниленд. Ејс е куче – водич кој е во процесот на...

Видео: Кумановката Мартија дефинитивно е најголемиот фаворит во „Пинкови ѕвездички“

11-годишната кумановка Мартија Станојковиќ повторно го воодушеви жирито во Пинкови...

Добил казна за непрописно паркирање, па решил да им се освети!

Овој човек непрописно ја паркирал колата на пет минути, а службата веднаш му пишала казна....

Старец сака да се ожени со дванаесетгодишно девојче: Како реагираа њујоркчани (Видео)

Како би реагирале доколку на улица забележите возрасен човек кој сака да се ожени, или веќе...

Видео: Сакате ли слон да ве масира!?

Ако ве болат, вратот, грбот или ишијасот , Тајланѓаните го најдоа решението. Супер масажа од...

Видео кое ќе ве наежи: Суперчовек се качува на највисоката градежна структура во светот

James Kingston е суперчовекот кој ќе ве наежи со ова видео од неговото качување на највисоката...

Таткото зема дрвени палети а тоа што му го направи на своето бебе ќе ве остави без коментар

Таткото на ова бебенце сакаше да направи нешто посебно за своето мало момче. Немаше доволно...

ШТО СЕ СЛУЧУВА ВО МОЗОКОТ НА ТИНЕЈЏЕРИТЕ?

 Непредвидливото и понекогаш неразбирливо однесување на тинејџерите е неоткриена...

Направете сами: Искинати фармерки

Моменталниот тренд на искинати и износени фармерки, чини прилично скапо, а добивате уништен...

ВИДЕО: Како звучи „Hello“ на Адел преведена преку Гугл Транслејт

Комичарката Мелинда Кетлин Риз реши да направи пародија од хит песната на Адел „Hello“...

Сашко Коцев на „Златна Бубамара 2016“: Пустец, бомби,загадување, црпнати, СЦЈ…

Десета „Златна Бубамара“ за Сашко Коцев на 19тото издание на најпопуларната македонска...

Џеј Ло тверкаше во шоуто на Џими Фалон (видео)

Познатата пејачка Џенифер Лопез му беше гостинка на Џими Фалон во The Tonight Show, истакнувајќи го...

Позади сцените: Фотографија на новороденчиња

Погледнете како изгледа подготовката на фотографии на новороденчиња кои ги топат...

Скриена камера со Адел и Елен (видео)

Во последната епизода на ток шоуто на Елен Деџенерис, таа и Адел си поиграа со скриена...

Изгледа како обична стара куќа, но внатре крие нешто неверојатно!

На северниот брег на Велика Британија се наоѓа една стара, но величенствена куќа, изградена...

Видео: Реакции на кучињата кога запознаваат мали мачиња

Преслатки реакции на кучињата кога за прв пат ги гледаат овие мали „чудовишта“.

Истури сода бикарбона врз душекот: Kога ќе видите зошто, веднаш ќе посакате и вие да го направите тоа!

Можеби не сакаме да признаеме или едноставно не размислуваме за тоа, но душеците на кои...

Сауна на четири тркала, вистински хит во Будимпешта

Слика од полуголи мажи и жени кои парадираат и не секојдневна глетка во Будимпешта. Станува...