Категорија: Видео

Со вакви другари, животот е прекрасен: Игор од Струмица е среќен човек!

Ова е Игоρ Постолов од Стρумица, κој има силна желба да стане психолог и поκρај својот...

Видео: Каде грешите кога одбирате овошје?

Како да го направите вистинскиот избор при купувањето на овојше? Не е лесно знаеме, но некој...

Прво ѝ се смеejа, но потоа ги остави без зборови (видео)

На почеток скептично ја гледаа бидејќи, ценејќи според нејзината фигура, грациозен танц...

Кражба во скопско кафуле – крадецот уловен од сигурносните камери (ВИДЕО)

Кражба во скопско кафуле е уловена од сигурносните камери. Ноќеска во „Ле Петит“...

Во Драмски Театар снема струја на половина претстава, погледнете како реагираше публиката

Поголемиот дел од Скопје вечерва немаше струја поради дефект на трафостаницата во Козле....

Овој пар направил куќичка како од бајките. Внатрешноста ќе ве воодушеви!

Дан Паули е веќе четврта генерација столар во своето семејство. Неговиот прадедо кон крајот...

Што има внатре во медузите?

Што има внатре во медузите? Природата и инстинктите се чудесна работа. Затоа што досега...

Моќната порака која Леонардо ДиКаприо сака да му ја пренесе на светот

Леонардо покрај актерството има уште една област на која се има страсно посветено и тоа е...

Реакциите на Ди Каприо секој пат кога не добил Оскар (Видео)

Дали Леонардо Ди Каприо најпосле ќе го добие долгоочекуваниот Оскар за улогата во „The Revenant“...

Марјана Станојковска на една холивудска забава го згазнала со штикла раперот P Diddy

Марјана Станојковска приреди фантастична епизода во последната епизода од #1на1. Марјана...

5 примени на виљушката на кои никогаш не сте се сетиле

Лудиот руски хакер овој пат ни покажува пет примени на виљушката на кои никогаш не сте се...

5 најчести грешки што ги прават возачите со мануелен менувач

Иако автоматските менувачи кај автомобилите во последните години стануваат се попопуларни...

Емотивната трудница Кели Кларксон ја расолзи Џеј Ло со изведба на песна посветена на ќеркичката

Првиот американски идол, Кели Кларксон, синоќа се врати на сцената на шоуто во кое победи во...

Куче во Дизниленд – Се стопи од радост кога го виде Плуто

Дури и кучињата се радуваат кога одат во Дизниленд. Ејс е куче – водич кој е во процесот на...

Видео: Кумановката Мартија дефинитивно е најголемиот фаворит во „Пинкови ѕвездички“

11-годишната кумановка Мартија Станојковиќ повторно го воодушеви жирито во Пинкови...

Добил казна за непрописно паркирање, па решил да им се освети!

Овој човек непрописно ја паркирал колата на пет минути, а службата веднаш му пишала казна....

Старец сака да се ожени со дванаесетгодишно девојче: Како реагираа њујоркчани (Видео)

Како би реагирале доколку на улица забележите возрасен човек кој сака да се ожени, или веќе...

Видео: Сакате ли слон да ве масира!?

Ако ве болат, вратот, грбот или ишијасот , Тајланѓаните го најдоа решението. Супер масажа од...

Видео кое ќе ве наежи: Суперчовек се качува на највисоката градежна структура во светот

James Kingston е суперчовекот кој ќе ве наежи со ова видео од неговото качување на највисоката...

Таткото зема дрвени палети а тоа што му го направи на своето бебе ќе ве остави без коментар

Таткото на ова бебенце сакаше да направи нешто посебно за своето мало момче. Немаше доволно...