Категорија: Занимливости

Во секоја жена се крие грчка божица… Видете која сте вие!

Има теорија дека во секоја жена живее старогрчка божица. А во некои дури по неколку! Тие се...

Фото: Босански затвореник за една година ослабнал неверојатни 140 кг! Погледнете како изгледа сега …

Дејан Вукович(32) од Босна  познат како Супер Беба, од Јуни минатата година издржува казна во...

Фото: Еве како македонец решава крстобор … ДОКАЗ – ЦЕЦА!!!

Македонски крстозбор …

Видео: Виолинист свири на виолина додека го оперираат

Звучи неверојатно, но е вистинито! Roger Frisch е виолинист во Minnesota Orchestra, кој имал проблем на...

Видео: К-15 Тошо Малерот ги ”работи” на грчка граница …

Дали Тошо ги ”работеше” на грчка граница или они него!? Погледнете сами …...

Како изгледа да нападнеш снаа со секира раскажува гледач во „(НЕ)Здраво Македонијо“

Гледач во “Здраво Македонијо” раскажува како ја нападнал снаата со секира бидејќи...

Видео: Овие мајка и ќерка ќе ве освојат за миг со нивното пеење во автомобил …

Мама Оубреј и нејзината ќеркичка Теиган приредија моменти за паметење. Во својата кола...

Фото: Ја знаете ли оваа пекара за женски чизми???

Единствено место каде можете да најдете топол леб топли зимски чизми и уште многу други...

ВИДЕО: Обожавател ја номинира Лила Филиповска во ледениот предизвик! Лила, дали ќе го прифатиш предизвикот?

Петар Конески, кој е голем обожавател на познатата водителка Лила Филиповска, во своето...

Приказната која стои зад „ледениот предизвик“ ќе ве расплаче

„Ледениот предизвик“ со денови ги преполнува социјалните мрежи. Речиси и нема некој кој не...

Фото: Совршениот дом за мачки, за 35.000$?

Би потрошиле ли 35.000 долари за го усреќите вашето милениче? Овој човек, кој живее со 18 мачки...

Видео: Спајдермен, Бетмен и Супермен се демоде ова е Суперхеројот на иднината

Се работи за полски суперхерој, кој ќе стане идол на цела машка популација. Суперхеројот се...

Видео: Адреналински фанатици прават шоу во Панама Сити

Објава by Triarchy. Т.С.Т.

Видео: Цацко од К-15 се мисли дали да се замеша во тепачка! ха ха ха

То е тоа кога Цацко ќе се реши да се умеша во тепачка … [tube]https://www.youtube.com/watch?v=sd6Gt0fRw1o[/tube]

Видео: Тинејџери кои преку сопствени идеи станаа милионери

Обично сме навикнати да гледаме разгалени деца на богати и славни кои наследуваат милиони и...

Видео: И Дејвид Бекам го прифати предизвикот, хуманитарното поливање со ледена вода

Хуманитарното поливање со ледена вода го зарази целиот свет и многу славни личности. За...

Фото: Неверојатни албино животни

Албинизмот е конгенитално нарушување кое се карактеризира со целосен или делумен...

Фото: Овошје и зеленчук со смешен облик

Колку пати сте налетале на овошје или зеленчук со смешен облик? Како на пример набилдан...

Видео: Ова е новиот Супермен! Нема да ви се верува што се случи за време на оваа сообраќајка…

Без разлика колку пати и да го гледате видеово, сепак па нема да ви се верува како можеше ова...

САРА МЕЈС – ГИ ПРЕДИЗВИКУВАМ ПРЕМИЕРОТ, ПАНЧЕВ И ТОНИ МИХАЈЛОВСКИ ДА СЕ ПОЛЕАТ СО ЛЕДЕНА ВОДА

Поп-пејачката Сара Мејс ја подржа глобалната кампања во која познати личности се полеваат...