Категорија: Занимливости

Вака ќе изгледа ако девојките се однесуваат како момци

Интересна перспектива за родовите стереотипи… [tube]https://www.youtube.com/watch?v=ZY2xt4xEWmQ[/tube]

Јадранот има посебен гостин: Првиот албино делфин

Ова лето Јадранот има посебен гостин, Албус, албино делфин кој е еден од 20те такви во светот,...

ФОТО: ВНИМАНИЕ!!! Патеката за ролери и велосипеди е оштетена!

Скопје и се е можно. По некоја логика, нели е полесно наместо да се троши време и средства за...

Видео: Јелена Карлеуша со настап на Светско Првенство во Кошарка Шпанија 2014

Репрезентацијата на Нов Зеланд во мечот против репрезентацијата на Сад, пред почетокот на...

ФОТО: Видов 3 телефони кои седеа на кафе…

Жално но вистинито! Ново модерно време, нова шема, нови луѓе, нови мобилни телефони. Наместо...

10 знаци дека имате вистински пријатели!

Сите имаме пријатели и колеги со кои излегуваме за време на викенди или некогаш ќе се...

Социјална мрежа само за жени!

Новата социјална мрежа “Women” има идеја на дамите да им понуди простор каде ќе можат...

Фото: Хумористично значење на сообраќајните знаци

Нека ви послужи, ако во моментов полагате или учите тестови за полагање на возачки испит. Но...

Видео: За среќа знае што треба, за да ја преболи девојката што го изневерила.

Неговата бивша девојка му го скршила срцето, не само со друг дечко него плус и девојка, трио...

Видео: 18+ Погледнете како овој човек за само13 секунди пие на екс цела флаша Jack Daniel’s …

Не ви препорачуваме да пробувате да испиете цела флаша виски и тоа за само 13 секунди. Тие 13...

Вашата омилена боја го открива вашиот карактер

Секој вкус е различен, а бои има многу. Но, секоја боја крие тајна за одреден карактер....

Видео: Не можете ни да замислите што се случува кога на жабји нозе ставите сол!

Не сте виделе вакво нешто до сега … [tube]https://www.youtube.com/watch?v=2YZJt_Bw3eo#t=63[/tube]

ВИДЕО: 18+ Да ви е*ам мајката и на вас, и на Фејсбук и на вашите слики!

Им објасни на девојките … [tube]https://www.youtube.com/watch?v=QJLJCa5UsZ0[/tube]

Фото: Во поплава сум ќе те барам!!!

Оваа фотографија е сликана под мостот во близина на ресторанот Дојрана … Овие фотографии...

Фото: Во живо во Скопје кај Соборниот Храм …

Малку дожд и одма друго е …

Сте сонувале ли секс со шефот или колега!? Еве какво значење има …

Луѓето често изневеруваат во своите соништа и сонуваат сцени со секс со потполно непознати...

ФОТО: Додека имала 140 кг сите мажи ја одбегнувале, но погледнете што се случува сега …

Додека таа имала 140 килограми сите мажи ја одбегнувале, но тоа сега не е повеќе така! Денес,...

Видео: К-15 Цајкан и плавуша пред банкомат! Добитна комбинација…

Добитна комбинација …

Фото : 25 кучиња фотографирани во вистинскиот момент

Ако имате куче за домашно милениче, знате колку само слики можете да соберете од него, тие...

Видео: Самсонеко се полеа со вода, го предизвика Минчо Јорданов!

Првиот човек на Вардар Сергеј Самсонеко, се вклучи во хуманитарната акција за болните од...