Категорија: Занимливости

Какво месо се става во McDonald’s сендвичите?

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=PJoMzhStPNk#t=209[/tube]

Видео: Рап ѕвездата Иги Азалеа воопшто не забележа дека панталоните и пукнале, но камерата го забележала тоа! Погледнете го бламот!

Раперката здраво се посрамила на еден настап, кога и се случила непријатност за која воопшто...

РЕВОЛТИРАНА СКОПЈАНКА: Нарачав палто од „Али Експрес“ – погледнете што добив!

Гордана Максимовска од Скопје, на својот профил на „Фејсбук“ објави фотографии од палтото...

3Д печатач гради куќи од кал во сиромашните подрачја

Скоро милијарда луѓе ширум светот се без покрив на главата или живеат во несоодветни услови....

Фото: Кога бебињата ќе пробаат прв пат лимон

 

Што кога твојот дечко има згодна другарка?

Девојките не сакаат нивниот дечко да е женкар, да има многу бивши девојки, а и многу...

Фото: Овие баби и дедовци буквално се тинејџери! Тие возат ролерки, тротинет, јадат сладолед …

Среќни и весели си лижат сладолед! Си возат ролери како да имаат 16 години браво! Бесплатен...

Запознајте го Борна Чориќ – новата тениска надеж

Кога Борна Чориќ го совлада Надал во Базел, дел од коментарите беа дека 17-годишниот Хрват...

Видео: Ги исплаши, им го прекина сексот во автомобилот, не знаејќи дека внатре не се само дечко и девојка! Погледнете што се случи …

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=IeBSOmxt4bQ#t=171[/tube]

ВИДЕО: ОВА Е НАЈДОБРИОТ ДРЕСЕР НА КУЧИЊА НА СВЕТОТ!

На оваа снимка се гледа дресер кој се грижи за чопор од преку 100 кучиња, и се гледа начинот на...

Скопје понеделнички!

Утрово во центарот на градот, на раскрсницата кај Палома Бјанка …  

Видео: Нема правило! Оваа босанка со штикли од 10 сантиметри сече дрва со моторна пила

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=3fyfvBvyfpk[/tube]

ВИДЕО: Како би реагирале ако некој ве удри по газот додека шетате по улица?

Што вие би направиле доколку некој ве удри по газот додека шетате по улица? Или уште полошо,...

Видео: Слончиња уживаат да се валкаат во кал

Слоновите уживаат да се валкаат во кал, а оваа фамилија на слонови која живее во...

Како и каде милијардерите го стекнуваат своето богатство

На планетата има 2.325 милијардери кои контролираат 4% од светското богатство. И иако во речиси...

Шокантно признание на Мајк Тајсон

Боксерската легенда Мајк Тајсон во интервју за радиото Сириус открил дека како дете бил...

Видео: Новото Беембе на бате Гоки од Струмца

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=AgWSlzq0DJc[/tube] Извор: http://www.motika.com.mk/

Проверете одново што сте во хороскоп, има нов 13-ти знак

Астрономот Парке Канкл вели дека констелацијата на планетите и промената на положбата на...

ВИДЕО: Шокантен пресврт среде свадба – ниедна невеста не го посакува ова

Шокантен пресврт среде свадба – ниедна невеста не го посакува ова…...

АНКЕТА: Што е јатрва, шуринајка и балдска?

Порталот Телеграф прашуваше, а граѓаните одговараа: Што е јатрва, шуринајка и балдска?...