Категорија: Занимливости

Видео: Tom and Jerry – Стани моме да заиграш (На Негорчки дијалект)

Слушнете како звучи Стани моме да заиграш (На Негорчки дијалект) …...

Видео: Пазете на кого му покажувате среден прст додека возите, за да не ви се случи истово …

Сигурно досега сте се сретнале со возачи кои без потреба се агресивни, менуваат ленти,...

Македонскиот камионџија со нова песна порача „Пеј народе”

Откако стана вистински хит на социјалните мрежи, овој македонски камионџија со ново видео...

И вакви огласи постојат! Струмичанец сам се продава за брак на Пазар3 …

Дали станува збор за шала од страна на некој од неговите блиски, или сепак Иле навистина се...

Што сѐ треба да знаете за парфемите?

Неодамнешното истражување во врска со парфемите, открило многу интересни податоци. Па, еве...

Сателитски снимки кои засекогаш ќе го променат начинот на кој ја гледате Земјата

Сателитските снимки можат да бидат корисни кога станува збор за метеорологијата,...

Видео: Погледнете што се случува со Вашиот мозок додека имате оргазам!

Жените кои мастурбирале во магнетно резонантна томографска машина, од почеток до крај...

СЕКОЈА ЧЕСТ: Еве како македонски камионџија го минува своето време додека вози камион!

Андруш е македонски камионџија од Ресен, кој своето време го минува додека вози низ...

Погледнете како овој газда ги награди своите вработени со автомобили, станови, дијаманти… Постојат ли вакви газди во Македонија?

Еден индиски трговец со дијаманти од индиската држава Гуџарат им подарил нови автомобили,...

Видео: Скриена камера! Погледнете како реагираат луѓето на сирена од воз …

Ова е една од посмешните скриени камери, на еден автомобил е монтирана сирена од воз, и...

Видео: Можете ли да направите Triple-Unders или тројно прескокнување со јаже? Овој дечко може …

Triple-Unders или тројно прескокнување,  јажето треба да помине под вас три пати, на секој ваш...

Видео: Виталиј овој пат го претера! Скриена камера со еден човек со моторна пила, и пола човек од кого висат органи…

Еден човек со моторна пила, и пола човек од кого висат органи и се обидува очајно да побегне...

Видео: Погледнете како девојките скришно гледаат, кога ќе видат дигнат …

Да не се збори дека само машките гледаат, па затоа погледнете како девојките скришно...

Подгответе се за пад на температурите – во петок првиот снег

Значително заладување најавуваат метеоролозите за наредната недела. Студениот бран кој ќе...

“Големо Драчево” тргна кон Европа

Последниве денови Балканот го зафати бран на разни идеологи, како цртање на нови...

Емоционална интелигенција: што претставува и како се развива?

Емоционалната интелигенција е психолошки поим кој доби големо внимание како од науката,...

Видео: Најлудиот црвен картон во фудбалската историја

Ова го има само во Хондурас: Голманот на тимот на Маратон по една интервенција во...

Копенхаген: Рај за велосипедисти

  Архитектонското студио DISSING+WEITLING неодамна го заврши мостот за велосипедисти во облик на...

Симпсонови во реалниот живот!

Како би личело кога Симпсонови би биле вистинско семејство? Отприлика вака!...

ВИДЕО: Луда работа! Заспиваат со своите девојки, но се будат со нивните мајки!

Навечер, откако паровите легнуваат да спијат, девојките се шегуваат со своите момчиња така...