Категорија: Занимливости

Видео: Ова 12 годишно дете ќе биде новиот Џордан!

12 годишниот Џулијан Њумен напорно тренира за да стане врвен кошаркар, нешто што одамна му го...

Колку долго можете без секс?

Претставничките на понежниот пол можат да издржат околу 2 месеци без секс, но за разлика од...

Вежби за подобар секс

Експертите велат дека за одлична забава под чаршавите треба да бидете подготвени како...

ФОТО: Ова е новиот паркинг во Дојран!

  Фотографиите се превземани од Фејсбук  

ФОТО: Понекогаш природата прави неверојатни нешта! Погледнете!

Додека се трудиме што повеќе споменици да изградиме, или пак барокни згради и кој знае уште...

Преубави и пребогати Русинки кои владеат со Инстаграм

Тие се нестварно убави, пребогати и исклучително популарни на социјалната мрежа Инстаграм....

GIF моменти од диско кои ќе ве насмеат! :)

GIF прајслес моменти од диско кои секој ги има проживеано, ама вака на трезно, верувајте ќе ве...

Видео: Богати луѓе – Марјан Георгиевски

Ова е едно од најсмешните видеа на Стенд-ап комичарот Марјан Георгиевски , Богати луѓе!...

Видео: Импресивно видео за безбедноста во авионите, инспирирано од трилогијата Хобит

Новозеландската авио компанија, во соработка со ѕвездата на Хобит, Елајџа Вуд, го сними ова...

Фото: Кирилицата и Latinicata се споија во Скопје!

Погледнете ја убаво фотографијава и одлучете сами каде ќе одите во Скопје или во Скорје :)...

Фото: Среќа е … кога со 60 денари уплата во кладилница, ќе фатиш само 20.000 Евра!

Една од нашите Среќни слики гласи: Среќа е … кога ќе уплатиш тикет во кладилница со...

Фото: Што не е јасно? :)

Фотографијата е превземена од Фејсбук групата: Ѕид на сообраќајниот срам...

На пролет пингвини во Скопската Зоолошка

Скопската Зоолошка веќе ги подговтвува живеалиштата на пингвините кои ќе пристигнат од...

„Жешката пица на госпоѓа Мица“ е новиот македонски порнич!

„Жешката пица на госпоѓа Мица“ е новата порносцена во продукција на „Валијант“ во која...

Видео: 18+ Не сте виделе до сега вакви сексуални Олимписки Игри! Погледнете што се постои во светов …

Не сте виделе до сега вакви сексуални Олимписки Игри! Погледнете што се постои во светов …...

Видео: Tom and Jerry – Стани моме да заиграш (На Негорчки дијалект)

Слушнете како звучи Стани моме да заиграш (На Негорчки дијалект) …...

Видео: Пазете на кого му покажувате среден прст додека возите, за да не ви се случи истово …

Сигурно досега сте се сретнале со возачи кои без потреба се агресивни, менуваат ленти,...

Македонскиот камионџија со нова песна порача „Пеј народе”

Откако стана вистински хит на социјалните мрежи, овој македонски камионџија со ново видео...

И вакви огласи постојат! Струмичанец сам се продава за брак на Пазар3 …

Дали станува збор за шала од страна на некој од неговите блиски, или сепак Иле навистина се...

Што сѐ треба да знаете за парфемите?

Неодамнешното истражување во врска со парфемите, открило многу интересни податоци. Па, еве...