Категорија: Среќен “тип” на денот

Кога ќе си голем фан на Вардар и кога ќе типуваш во кладилница дека ќе победи … 

 Во реванш баражот македонскиот првак Вардар на „Шукру Сарачоглу“ стадионот во Истанбул...

Фото: Дамевски Блогер ја отвори сезоната со добитни тикети 

Нашиот Среќен пријател – Дамевски Блогер  ја започна новата сезона со добитни тикети. Тој...

Гостиварчанец со уплата од само 20 денари зеде 5 милиони денари во кладилница на „Моцарт“…

Гостиварчанецот типуваше на четири средби и на сите ја имаше играта ГГ1&ГГ2, а тука...

”ДОКТОРОТ” СО НОВИ 3 ДОБИТНИ ТИКЕТИ

Нашиот пријател Александар кои своите добитни тикети ги потпишува ”The Doctor Tips 1×2”, повторно...

Дамевски Блогер објави 8 добитни тикети 

Нашиот Среќен пријател – Дамевски Блогер  објави 8 добитни тикети на неговата фесјбук...

”ДОКТОРОТ” СО НОВИ ДВА ДОБИТНИ ТИКЕТИ

Нашиот пријател Александар кои своите добитни тикети ги потпишува ”The Doctor Tips 1×2”, повторно...

Последна утакмица му била Македонија-Италија и си „ќари“ 500.000 денари

Македонската фудбалска репрезентација синоќа доживеа болен пораз од Италија (2-3) со гол на...

”ДОКТОРОТ” со нова добивка од 41.526 денари …

Нашиот пријател Александар кои своите добитни тикети ги потпишува ”The Doctor Tips 1×2”,...

”ДОКТОРОТ” погоди 11 натпревари …

Нашиот пријател Александар кои своите добитни тикети ги потпишува ”THE DOCTOR BET”, повторно ни...

Познатиот Дамевски Блогер викендов погоди 6 добитни тикети … 

Нашиот Среќен пријател – Дамевски Блогер  објави 6 добитни тикете на неговата фесјбук...

”ДОКТОРОТ” ги “затвори” кладилниците викендов …

Нашиот пријател Александар кои своите добитни тикети ги потпишува ”THE DOCTOR BET”, повторно ни...

Ако сакате да добиете пари во кладилница тогаш следете го ”Докторот” …

Нашиот пријател Александар кои своите добитни тикети ги потпишува ”THE DOCTOR BET”, повторно ни...

За само еден гол ќе ”добиел” 126.164 денари

Нашиот пријател Бобан ни го испрати овој промашен тикет, па слободно можеме да го прогласиме...

Горан од Босилово фатил 133.293 во кладилница на Sportlife! 

Нашиот пријател Горан од Босилово ни испрати добитен тикет од 133.293 денари. Интересно е што...

”ДОКТОРОТ” ПОВТОРНО СО ДОБИТНИ ТИКЕТИ! ПОГЛЕДНЕТЕ КОЛКУ ФАТИ …

Нашиот пријател Александар кои своите добитни тикети ги потпишува ”THE DOCTOR”, повторно ни...

„Мајстор“ од Пробиштип фати 135.000 евра во обложувалница „Моцарт“

Ова не е тикет, ова е чудо невидено! Вака српската обложувалница „Моцарт“ го опишува...

Ја погодил утакмицата помеѓу Динамо и Вардар дека ќе заврши 2-1 со коефицент од 20.5

Како што е познато Вардар синоќа беше елиминиран од Динамо Загреб на „Максимир“, по...

Дамевски Блогер ги погоди речиси сите натпревари од ЕУРО 2016

Нашиот Среќен пријател – Дамевски Блогер  објави добитен тикет на неговата фесјбук...

Дамевси Блогер секогаш добива!

Европското првенство 2016 кое се одржува во Франција е во тек, а нашиот Среќен пријател...

Дамевски Блогер со нови 3 добитни тикети со вкупна добивка од 86.628 денари

Европското првенство 2016 кое се одржува во Франција е во тек, а нашиот Среќен пријател...