Категорија: Хороскоп

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 22 МАЈ. 2019 ГОДИНА

Девицата денес ќе донесе некои важни одлуки, Стрелецот ќе прави грешки повеќе од вообичаено,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 21. МАЈ 2019 ГОДИНА

Овенот е склон кон алергии, Ракот очекува зголемување на платата, Вагата поминува низ...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 20. МАЈ 2019 ГОДИНА

Бикот го очекуваат промени на работното место, Вагата ќе се соочи со промени на љубовно поле,...

СРЕЌЕН НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (20-26 МАЈ 2019 ГОДИНА)

Крајот на мај полека се приближува. Што им носи новата недела на хороскопските знаци ? Кој ќе...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП (18-19 МАЈ 2019 ГОДИНА)

Вагата е среќна, Рибите се незадоволни, Бикот има грижи, Лавот е заљубен, Девицата презема...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 17. МАЈ 2019 ГОДИНА

Лавот ужива во флертот, Бикот пати од несоница, Јарецот ја раскинува врската, Стрелецот...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 16. МАЈ 2019 ГОДИНА

Стрелецот го очекува нова љубов, Бикот е под стрес, Девицата се чувствува добро, Близнаците...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 15. МАЈ 2019 ГОДИНА

Лавот има проблеми со концентрацијата, Овенот ужива со партнерот, Бикот е под стрес,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 14. МАЈ 2019 ГОДИНА

Стрелецот е разочаран, Рибите имаат нова работа, Бикот има врска на далечина, Шкорпијата ќе...

СРЕЌЕН НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (13.05-19.05)

Каква недела ги очекува хороскопските знаци? За кого оваа недела ќе биде релаксирана и...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 13. МАЈ 2019 ГОДИНА

Бикот се дистанцира од партнерот, Ракот го чека недоразбирање со колегите, Девицата има...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА (11-12 МАЈ 2019 ГОДИНА)

Водолијата е емотивна, Рибите имаат проблеми на работното место, Вагата ја очекува...

Жените не можат да им одолеат на мажите родени во овие хороскопски знаци

Тие се совршени мажи и со својата појава ја освојуваат секоја жена. Според астрологијата,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 10. МАЈ 2019 ГОДИНА

Лавот има важни планови кои во наредниот период ќе успее да ги оствари. Шкорпијата посакува...

Жените родени во овие хороскопски знаци се зависнички од утрински секс

Велат дека денот ќе биде убав ако започне со убави работи, а што е поубаво од секс со...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 9. МАЈ 2019 ГОДИНА

Близнаците ја држат работата под контрола, Бикот го очекува убаво изненадување, Вагата има...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 8. МАЈ 2019 ГОДИНА

Близнаците денес ќе се докажат, Бикот ужива во спортот, Овенот чувствува пад на енергијата,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 7. МАЈ 2019 ГОДИНА

Бикот е љубоморен, Овенот енергичен, Ракот емотивен, Девицата нервозна, Вагата опуштена....

Создадени еден за друг: Четири најдобри парови меѓу хороскопските знаци!

Ги знаете оние парови кои сите ги гледаат каде и да се појават, а хемијата помеѓу нив е...

Среќен неделен хороскоп (06.05-12.05)

Во втората недела од месец Мај дел од хороскопските знаци ќе имаат само позитивни вибрации,...