Категорија: Хороскоп

Што сте биле во претходниот живот според датата на раѓање?

Датумот на раѓање е многу повеќе од датум на кој го славиме роденденот. Тој е показател на...

Дневен хороскоп (17 октомври, 2014)

Овен Одговорностите ви го насочуваат патот по кој ќе треба да се движите. Некои од вас може...

Дневен хороскоп (16 октомври, 2014)

Овен Непотребно се чувствувате запоставени од страна на колегите. Ќе учествувате во неколку...

Дневен хороскоп (15 октомври, 2014)

Овен Ќе имате емотивни проблеми кои ќе ви создадат голема главоболка. Тоа што работите не се...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ВТОРНИК (11 ОКОМВРИ, 2016)

Овен   Денешниот ден ќе ви донесе блиска средба со партнерот и не трудете се да го уништите...

Дневен хороскоп (13 октомври, 2014)

Овен Ова би можел да биде стресен ден, особено ако сте родени во април а имате големи амбиции....

Неделен хороскоп (13 – 19 октомври, 2014)

Како што ќе одминува седмицата ќе биде сè појасно дека тоа што го работите има поголемо...

Викенд хороскоп (11 – 12 октомври, 2014)

Овен Викендов ќе бидете прилично нервозни. Напнатоста во вас ќе предизвика конфликти и...

Дневен хороскоп (10 октомври, 2014)

Овен Денот ќе ви започне со убава вест. Остатокот од денот искористете го за мал шопинг и...

Дневен хороскоп (09 октомври, 2014)

Овен По утрото се познава денот, па така уште рано наутро ќе добиете некакви добри вести....

Дневен хороскоп (08 октомври, 2014)

Овен Ќе успеете да направите промени во вашиот љубовен живот. Во попладневните часови ќе...

Дневен хороскоп (07 октомври, 2014)

Овен Дозволете да ве понесе романтикатата и препуштете се на страстите. Подгответе му...

Неделен хороскоп (06 – 12 октомври, 2014)

И се препуштате на фантазијата кога станува збор за некоја нова работа со странци и верувате...

Дневен хороскоп (06 октомври, 2014)

Овен Овие денови ќе бидете во ситуација да повлекувате правилни потези и да донесувате...

Викенд хороскоп (04 – 05 октомври, 2014)

Овен Не реагирајте непромислено и не дозволувајте вашите соработници да ве вовлечат во...

Дневен хороскоп (03 октомври, 2014)

Овен Денот ќе ви започне монотоно како и претходните. Но, затоа, во вечерните часови, вашите...

Дневен хороскоп (02 октомври, 2014)

Овен Ќе водите богат и интересен општествен живот. Излегувањата и посетувањето на...

Дневен хороскоп (01 октомври, 2014)

Овен Не знаете како да го истакнете вашиот успех па постојано барате совети. Некои совети се...

На Раковите најмногу им одговара Берово, а на Лавовите Струмица!

На романтичните Ракови идеалено место за живеење им е Берово, додека пак интелектуалните...

Дневен хороскоп (30 септември, 2014)

Овен Оние Овни кои се родители целосно ќе се посветат на своето семејство особено на...