Категорија: Хороскоп

Дневен хороскоп (18 јуни, 2014)

Овен Заборавете на вчерашниот ден и обидете се овој ден да го започнете со нешто што ви...

Дневен хороскоп (17 јуни, 2014)

Овен Ќе бидете разочарани од некој ваш близок, кој наместо да ви помогне после побараната...

Неделен хороскоп (15-22 јуни, 2014)

Неделата започнете ја со позитивни мисли за да ви се случуваат убави работи. Ширете ја...

Дневен хороскоп (16 јуни, 2014)

Овен Наместо неделата да ја започнете лежерно, започнете ја веднаш со физичка активност. Ќе...

Викенд хороскоп (14-15 јуни, 2014)

Овен Иако луѓето во знакот на oвен се познати по своето шесто сетило, сепак може овој викен да...

Дневен хороскоп (13 јуни, 2014)

Овен Обрнете внимание на малите детали, посебно на оние во врска со вашиот изглед. Можно е да...

Дневен хороскоп (12 јуни, 2014)

Овен Не ви оди сѐ по планот, но не дозволувајте тоа да ви го распие расположението....

Дневен хороскоп (11 јуни, 2014)

Овен Започнете го денот со утринска гимнастика. Станете малку порано, вежбајте, но не го...

Дневен хороскоп (10 јуни, 2014)

Овен Ве очекува денс исполнет со позитивна енергија која ќе ви ја испрати планетата Венера....

Неделен хороскоп (09-15 јуни, 2014)

Внимавајте како ги трошите парите, бидејќи ако вака продолжите, нема да можете да си го...

Дневен хороскоп (09 јуни, 2014)

Овен Денот започнете го со насмевка. Колку попозитивно влезете во оваа недела, толку поголео...

Кој град одговара на темпераментот на вашиот хороскопски знак?

Дали знаете кој е градот во светот, кој најдобро одговара на темпераментот на вашиот знак?...

Дневен хороскоп (06 јуни, 2014)

Овен За денес направете нешто ново, нешто што досега не сте го направиле и тоа ќе ве...

Дневен хороскоп (05 јуни, 2014)

Овен Внимателно бирајте го вашиот круг на пријатели, бидејќи некој може да ви наштети со...

Дознајте какви подароци сакаат хороскопските знаци

Не знаете што да им подарите на најблиските? Не грижете се, ѕвездите ќе ви кажат!...

Дневен хороскоп (04 јуни, 2014)

Овен За денес препорачливо ви е малку да се одморите од прекумерното работење и да се...

Дневен хороскоп (03 јуни, 2014)

Овен Очекувајте пријатно изненадување од вашиот партнер. А за да му се заблагодарите,...

Дневен хороскоп (02 јуни, 2014)

Овен Бидете внимателни кога станува збор за љубовта. Може да отидете на состанок со погрешна...

Неделен хороскоп (01- 08 јуни, 2014)

Доколку партнерот има желба што почесто да ве гледа, не му замерувајте, тој само се чувствува...

Викенд хороскоп (31 мај – 01 јуни, 2014)

Овен Овој викенд нека биде викендот на забавата. Искористете го до максимум за дневни забави...