Категорија: Среќа на денот

Фото: Подводен парк во Австрија

Секоја пролет, топењето на снегот во Tragöss, Австрија создава една неверојатна појава....

Кои се седумте чуда на светот?

Кои се вистинските чуда на светот, оние кои ги забораваме? Не се тоа исконски градби и...

Видео: Еј ти! Што бараш во мојот кревет?

Кој е шеф во куќа? Тој што ќе го освои креветот нормално! Преслатко видео, од лути кучиња...

Дневен хороскоп (04 јуни, 2014)

Овен За денес препорачливо ви е малку да се одморите од прекумерното работење и да се...

Видео: Кога невестата ќе падне во вода…

За нас можеби е смешно, може и за нив за некоја година ќе им биде, но еден час пред венчавката...

Видео: Џастин Тимберлејк топи срца со новиот спот

Хаштагот #NotABadLoveStory е условно кажано виновникот за ова преубаво видео, кое топи срца! ...

Видео: Детски солзи радосници

Што е за вас среќа? За некого среќа е да си добие куче, како ова девојче кое ја доби Вини и од...

Фото: Цветен тепих во Јужна Кореа

На крајбрежјето на реката Nakdong, се одржува фестивалот Yuchaeво Busan, Јужна Кореа. Нема посебна...

Дневен хороскоп (03 јуни, 2014)

Овен Очекувајте пријатно изненадување од вашиот партнер. А за да му се заблагодарите,...

Дневен хороскоп (02 јуни, 2014)

Овен Бидете внимателни кога станува збор за љубовта. Може да отидете на состанок со погрешна...

Цел живот живеете во лага!

Извор: memes.com

Запрете го уништувањето на шумите!

Неделен хороскоп (01- 08 јуни, 2014)

Доколку партнерот има желба што почесто да ве гледа, не му замерувајте, тој само се чувствува...

Видео: Што прави мачката со пајчињата?

Кога на една фарма, штотуку испилените пајчиња ги снемало, сопствениците биле во паника...

Што да направите пред да се тетовирате?!

Се прашувате што да направите? Проверете речник! Зашто би провериле? Еве ви неколку...

Викенд хороскоп (31 мај – 01 јуни, 2014)

Овен Овој викенд нека биде викендот на забавата. Искористете го до максимум за дневни забави...

Видео: Само за опасните вежбачи! (особено Кросфит)

Мора да признаеме, ова се опасни вежбачи, но имаат поголеми или помали промашувања… Болно...

Скриена камера: Среќа се спасија од снајпер!

Погледнете ја оваа неверојатна скриена камера каде што снајпер(црвен ласер) нишани во луѓе,...

Дневен хороскоп (30 мај, 2014)

Овен Ве очекуваат пари, без разлика дали се работи за некој подарок, бонус, или враќање на...

Видео: Бебево игра подобро од вас

Од видеово ќе сфатите само дека тапа играте :) Малово бебе од Кореа растура, а и недостига...