Категорија: Среќа на денот

Дневен хороскоп (21 август, 2014)

Овен Доколку досега во вашиот љубовен живот немаше ништо за пофалба, денес работите ќе се...

Видео: Самојад што многу сака да се гушка

Самојадите се едни од најубавите кучиња, а само што помисливме дека не можат да бидат...

Дневен хороскоп (20 август, 2014)

Овен Доколку се во прашање трговија или контакти со странство сѐ уште ќе ги чувствувате...

Фото: Оглас на годината! Се бара искрена и сродна душа … Цена по договор!

На популарниот портал за огласи Реклама5, се најде еден не секој дневен оглас кој гласи …...

Видео: Сакате да „реметите“ полицајци? Комедијантот Vitaly Zdorovetskiy ќе ви покаже како!

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=iICRglgHjaE[/tube]

Дневен хороскоп (19 август, 2014)

Овен Некој од вашите пријатели не ви мисли добро. Затоа, внимавајте кому му се доверувате,...

Неделен хороскоп (18-24 август, 2014)

Работите лесно ќе ги завршувате, а вашата самодоверба ќе расте. Многумина овие денови ќе...

Дневен хороскоп (18 август, 2014)

Овен Ќе настојувате да преземете премногу ризици. Бидете внимателни и не газете врз...

Викенд хороскоп (16-17 август, 2014)

Овен Љубовта е во прв план. Склони сте кон кавги со саканата личност или децата. Слободните...

Видео: Неверојатно мазење меѓу мачка и елен

 

Видео: Ова се најсмешните животни за 2014 година …

Оваа компилација од смешни животни  ќе Ви го разубави денот … Погледнете што се прават...

Дневен хороскоп (15 август, 2014)

Овен Доколку имате храброст, промените во вашиот живот ќе влијаат позитивно и ќе бидат...

Видео: Бугарија и се е можно! На сред свадба сватовите се тепаат …

Изгледа некој закачал некоја од сваќите … Погледнете како за време на една весела свадба...

Дневен хороскоп (14 август, 2014)

Овен Ако сакате нешто да постигнете, сметајте само на себе. Денес другите луѓе само ќе ви го...

Кој е ваш ангел-чувар според роденденот?

Оние кои се родени на одредени празници, точно знаат кој е нивниот ангел-чувар. Вистината е...

Дневен хороскоп (13 август, 2014)

Овен Чувствувате внатрешен немир и имате пориви кои немаат конкретен вектор на исполување....

Видео: Македонац у Београду!!!

Немаштија голема, пари нема, продава сирење, вози Порше, школо не учел… па сеа видете ние...

Преслатко дуо: Патка и куче дремат заедно по улиците на Париз

Интересен преплет на судбината, два корисника на Reddit скоро дознале дека го фотографирале...

Дневен хороскоп (12 август, 2014)

Овен Идеална доза на оптимизам денеска ќе ви биде неопходна. Навистина ќе имате причина да...

Врв на љубомора