Категорија: Среќа на денот

96 годишна го држи рекордот за најстарата јога учителка

Ова е неверојатно инспиративна животна приказна. Животната виталност и енергија која ја има...

ФОТО: Кој македонски пејач, ги депилира нозете и лакира ноктите???

Никој друг не го прави тоа, освен нашиот единствен Боки 13… Погледнете ги фотографиите од...

Дневен хороскоп (08 септември, 2014)

Овен Ќе си направите услуга на себеси доколку бидете позитивни цел ден, без оглед на тоа дали...

Неделен хороскоп (08-14 септември, 2014)

Ако вашите сништа ви изгледаат далечни и недостижни, тоа не значи дека се невозможни. Можете...

Видео: К-15 Цацко се бања! ХА-ХА-ХА

  [tube]https://www.youtube.com/watch?v=6j3pcbJNLz8[/tube]

Викенд хороскоп (06-07 септември, 2014)

Овен Во семејната околина во најава се радосни настани. Добрата атмосфера создава идеални...

Видео: Совршено будење? На пример со моторна пила или вода?

Сите си го цениме сонот и ретко кој со задоволство станува наутро, а посебна омраза имаме кон...

Дневен хороскоп (05 септември, 2014)

Овен По утрото се познава денот, па така уште рано наутро ќе добиете некакви добри вести....

Видео: ХА-ХА-ХА Смеење до солзи! За сите што имаат страв да одат на забар, погледнете го Mr Bean

Легендата на солзите,  ама од смеење, Mr Bean. Сигурно сите ја препознавате легендата на...

Дневен хороскоп (04 септември, 2014)

Овен Случувањата на работа ќе ви бидат во мислите во текот на целиот ден, па затоа многу е...

Видео: Кога децата плачат без причина

Сигурно бар еднаш во животот сте го доживеале оној фрустрирачки момент кога децата...

ВИДЕО: 18+ Да ви е*ам мајката и на вас, и на Фејсбук и на вашите слики!

Им објасни на девојките … [tube]https://www.youtube.com/watch?v=QJLJCa5UsZ0[/tube]

Дневен хороскоп (03 септември, 2014)

Овен Ако ви се пружи можност или шанса, не двоумете се попладнето да го поминете во друштво...

Боже, дај ми знак!

Понекогаш само тоа ни е потребно….

Досадата во канцеларија може да биде интересна

Двајца вработени сакале да го променат расположението во канцеларија и си направиле проект...

Општи карактеристики за Девица

Општи карактеристики за девица: Девицата, како шестиот знак на зодијакот, сама по себе...

Дневен хороскоп (02 септември, 2014)

Овен Финансиската состојба ќе ви се подобри и поради тоа ќе имате можност да ја купите онаа...

Неделен хороскоп (01-07 септември, 2014)

Ќе дојде до делумно подобрување на вашиот приватен живот, но и понатаму постои можноста за...

Дневен хороскоп (01 септември, 2014)

Овен Ќе си направите услуга на себеси доколку бидете позитивни цел ден, без оглед на тоа дали...

Видео: К-15 Цајкан и плавуша пред банкомат! Добитна комбинација…

Добитна комбинација …