Категорија: Среќа на денот

Утринска приказна: Како да отидете на работа без да станете

Хороскопски знаци кои сами си создаваат проблеми

Некој е роден под среќна ѕвезда, но тоа не може да се каже за следниве три хороскопски знаци…...

Фото: Вежбајте заедно со Марија Нацева

Русокосата Марија Нацева долго време работи на своето тело, а резултатите може да ги видите...

Видео: Избори сепак ќе има! Еве како ќе изгледа спотот за кампања на една од партиите …

Деновиве во Македонија актуелно е дали ќе има избори или не, кога треба да има и како ќе се...

Предупредување: Внимавајте при сликањето со кривата кула во Пиза…

Како реагираат хороскопските знаци на критика

Секој од нас се нашол многу пати во непријатна ситуација, без разлика дали станува збор за...

Како да декорирате според вашиот астролошки знак

Нашите астролошки знаци кажуваат доста за нашата личност, а испаѓа и дека кажуваат доста за...

Каква сопруга бара неговиот хороскопски знак

Прочитајте на што советуваат астролозите да обрнете внимание кога го бирате вашиот брачен...

ФОТО НА ДЕНОТ: Го оставиле автомобилот на кружниот тек за да се сликаат со споменикот!

На популарната група на фејсбук – Ѕид на сообраќајниот срам, повторно се појави...

Работи кои треба да ги знаете за луѓето родени во знакот Девица

Луѓето родени во знакот Девица се дефинитивно уникатни и посебни. Посветени и предани, тоа...

Еве ги петте најубави жени според хороскопот! Дури и жените се вртат по нив

Иако одделните луѓе имаат различни претстави за женската убавина, астролозите велат дека 5...

Хороскопски знак кој доживотно љуби

Иако се страстни и посесивни и имаат обичај да доминираат со оние кои ги сакаат сепак овој...

Кој е најнежниот хороскопски знак

Можеби Ракот е молчелив и не пушта никого во својот свет, Шкорпијата е таинствена, но никој...

Најпрактичниот хороскопски знак во зодијакот

Овој хороскопски знак сака да ужива во животот на конвенционален начин. Претпоставувате...

Фото: Скајп имаат направено смајли со Македонскиот пејач Марјан Стојановски!?

На Твитер се појави интересна фотографија на која се гледа дека скајп имаат направено...

Дедо најпопуларен лик на Редит

Момче кое на Редит се потпишува како „DerekSchwendeman”  постави фотографија од својот дедо од 1950...

Најдобар сопруг во целиот зодијак

Секој човек има свои доблести и мани кои го прават единствен, но експертите од областа на...

ФОТО: Тука не се паркира!!! Глуп!

Оваа фотографија е направена денес некаде во Карпош 4, една девојка на несовесен возач, на...

Што ќе се случи ако ги зумирате фотографиите на Google Maps?

Дигиталниот уметник Кајл Ф. Вилијамс има направено колекција од чудни фотографии од Google Maps,...

ФОТО НА ДЕНОТ: Навивачите на Работнички „Сити Пак Бојс“ оддадоа почит на прерано починатиот навивач на МЗТ Скопје

Навивачите на Работнички „Сити Пак Бојс“ го оставија ривалството настрана за да му...