Категорија: Среќа на денот

Ова се најголемите трачари помеѓу хороскопските знаци

Некои хороскопски знаци потешко ги задржуваат информациите за себе, па мора особено да...

Со секој дел од телото доминира одреден знак, откријте го вашиот енергетски хороскоп

Со секој дел од телото доминира одреден знак. Кога имате здравствени проблеми, важно е да ја...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (26 НОЕМВРИ – 02 ДЕКЕМВРИ 2018)

Овен             Разумот е на прво место. Практично размислувате, вредно...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (24 – 25 НОЕМВРИ, 2018)

Овен  Ќе бидете нетрпеливи и склони да избрзувате. Сепак, колку и да копнеете работите да се...

#365среќа Александра Наумовска: „Најсреќна сум кога гледам задоволни насмеани лица поради постигнатите резултати, а знам дека јас имам големо влијание врз тоа“

Александра Наумовска е личен тренер во фитнес центарот на ТЦЦ Гранд Плаза. Мотивирана од...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (23 НОЕМВРИ, 2018)

Овен  Се`  уште не можете вашата концентрација да ја насочите кон една цел. Ќе бидете...

Најскромната кралица владее со најсреќната земја во светот: Тие не ги сечат шумите и самите се издржуваат!

Кралицата на Бутан, Џетсун Пема (28), најмладата кралица во светот, ги магепсува своите жители...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (22 НОЕМВРИ, 2018)

Овен Ќе ви се случуваат некои убави и пријатни настани во вашиот дом и блиската околина....

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (19 – 25 НОЕМВРИ 2018)

Овен Иако луѓето во знакот на oвен се познати по своето шесто сетило, сепак може неделава да...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (21 НОЕМВРИ, 2018)

Овен  Ќе си направите услуга на себеси доколку бидете позитивни цел ден, без оглед на тоа...

Какви жени сакаат мажите според хороскопскиот знак?

Ви се допаѓа колегата од соседната канцеларија или можеби пријателот на вашата добра...

Како тибетскиот хороскоп ја открива вашата карма?

Од првите цивилизации, до ден денес, луѓето се обидувале да дознаат што носи иднината....

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (16 НОЕМВРИ, 2018)

Овен  Монотонијата ќе навлезе во вашето секојдневие, па затоа ќе се чувствувате депресивно...

Идеални брачни партнери: Со овие астро знаци ве очекува долг и среќен живот!

За разлика од Шкорпијата и Близнаците кои се родени авантуристи, следниве четири...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (15 НОЕМВРИ, 2018)

Овен  Некои поранешни проблеми ќе излезат на виделина, а вие нема да успеете да ги соркриете...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (14 НОЕМВРИ, 2018)

Овен  Некои поранешни проблеми ќе излезат на виделина, а вие нема да успеете да ги соркриете...

Во петок, 16 ноември ве покануваме на отворањето на „Среќа кафе“

Среда е одличен ден за среќни вести и почеток на нови среќни приказни. Во прилог на ова,...

Хороскопските знаци и нивните најдобри пријатели – кој знак најмногу му одговара на вашиот знак за дружење?

Kој знак најмногу му одговара на вашиот знак за дружење? Овен Овоновите се креативни и...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ВТОРНИК (13 НОЕМВРИ, 2018)

Овен   На работа и понатаму добро ќе ви оди. И не само добро, ќе ги зголемите контактите и...

На секој хороскопски знак му одговара одредена тарот карта – откријте ја вашата

Секоја тарот карта укажува на одредена животна лекција која секој хороскопски знак може да...