Категорија: Модни додатоци

Шеширот како одраз на добар стил: Овие 3 модели ќе доминираат оваа сезона!

Најпопуларниот додаток оваа зима е дефинитивно е шеширот Ако сакате шешири, со задоволство...

Ретро моден аксесоар кој ќе го обожаваме оваа година

Ниедна модна комбинација не е потполна доколку ги немате вистинските аксесоари Едноставно...

Заблескајте во полн сјај на новогодишната ноќ: 6 најубави стајлинзи!

Изберете идеален новогодишен стајлинг Новата година е на прагот, па затоа ви препорачуваме...

Ја пронајдовме ташната на сезоната што ќе ја посакате веднаш!

Ташните се дефинитивно моден додаток, кој може да ја промени целата приказна, која со себе го...

Какви модели на КАПИ обожаваме оваа зима

Омилениот моден аксесоар без кој не можеме да ја замислиме зимата Во текот на студените...

Сакате да носите високи потпетици без непријатна болка во нозете?

Откриен е одговорот на едно од најпоставуваните женски прашања во светот на модата Се вели...

Како да го носите омилениот зимски модел додаток – Голем шал

Големите марами-шалови кои уште се наречени и „ќебе-шал“ се омилениот моден додаток во...

Не користете балсам за усни со овие состојки

Предизвикува сушење на усните! Иако балсамите за усни во принцип треба да бидат хидрантни и...

Најактуелните модни аксесоари за оваа зима! (ФОТО)

Оваа зима во игра се екстравагантните и впечатливи аксесоари Зимата е веќе тука а со себе ни...

Волнена капа – вашиот најдобар моден додаток за оваа зима

Топло и модерно, зимата не можеме да ја замислиме без волнените капи Плетената капа не е само...

Модел кој мора да го има во гардеробата на секоја жена: Овој фустан е за сите времиња!

Мал црн фустан е секогаш добар избор Класика која никогаш не излегува од мода и со неа нема...

Волнените шешири се апсолутен тренд на сезоната

Една од главните причини зошто толку многу ја сакаме есента е секако разновидноста на...

Хит тренд за 2020 кој прилега на секоја должина на коса

Овој тренд ќе ги освои сите дами Сакате својата фризура да ја освежите без притоа да ја...

Хит моден детал за есен и зима: На секоја комбинација и дава луксузен и гламурозен изглед!

Можете лесно да ги вклопите во вашиот стил, бидејќи тие доаѓаат во огромен број бои и дезени...

Подгответе се за најдраматичниот тренд: Предимензионираните ташни се вратија!

Со овие модели нема да поминете незабележано На малите женствени ташни, дизајнерите...

Новиот драматичен тренд кај ташните кој веројатно нема на секого да му се допадне

Новиот актуелен тренд се предимензионираните ташни со кои нема да поминете незабележано...

Клучот е во деталите: Најактуелните модни додатоци за оваа есен!

Некои се вратија од деведесеттите, а некои штотуку го завзедоа своето место на модниот врв...

Тие се безвременски: Модни трендови кои секогаш се враќаат

Иако ни се чини дека модата донесува мноштво иновативни трендови, таа всушност само ги...

#ИнстаСреќа: #Turban е новиот бренд за дизајнирана облека кој ги освојува жените

Дизајнирана облека која е не ограничува возрасти, наменета за лудо храбрите, за...

Неодоливи аксесоари за коса кои се најголем хит оваа сезона

Со нивна помош секоја фризура ќе изгледа прекрасно Доколку ви здосади вашата стандардна...