Категорија: Стилот на познатите

Го покажа вистинското лице: Адел без шминка е потполно непрепознатлива!

Во периодот на изолација, многу ѕвезди одлучија да споделат фотографии во потполно лежерно...

(ФОТО) Ирина Шајк со ќерќичката Леа модни икони на улиците на Њујорк

Модерни и во време на пандемија Руската убавица Ирина Шајк деновиве често можеме да ја...

10 ФОТОГРАФИИ НА КОИ РИЈАНА ИЗГЛЕДА КАКО ДИЗНИ ПРИНЦЕЗА ВО РЕАЛЕН ЖИВОТ

Познатата пејачка од Барбадос, Ријана е претставена низ објективот на многу фотографи низ...

Сите правила за убавина кои Меган Маркл ги прекрши во текот на кралската должност

Сите знаеме дека во текот на кралската должност, Меган Маркл доби епитет на припадничка која...

ЕВЕ КАКО ДЕНОВИТЕ ВО КАРАНТИН ВЛИЈААТ ВРЗ ИЗГЛЕДОТ НА ПОЗНАТИТЕ ЛИЧНОСТИ

Помалку од 1%  од населението, или попознат како богати и славни се препознатливи по нивниот...

(ФОТО) Меланија Трамп повторно воодушеви со беспрекорен пролетен стајлинг

Првата дама на Америка одржа модна лекција – Вака изгледа идеалниот пролетен стајлинг...

Таа е инспирација на секоја жена: Најубавите модни комбинации на кралицата Ранија! (ФОТО)

На стилот на кралицата Ранија му се воодушевуваат жените ширум светот. Нејзините модни...

(ФОТО) Ирина Шајк во моќна стилска комбинација и за време на пандемија

Ирина Шајк добро знае како да го одвере совршениот стајлинг за секоја прилика Познатиот...

(ФОТО) Елеганција до беспрекорност – Меланија Трамп во зелена креација за Велигден

Првата дама на САД, Меланија Трамп избра зелен стајлинг за најголемиот христијански празник...

Уште еден моден погодок на Џенифер Лопез: Популарниот кариран дезен се носи баш вака! (ФОТО)

Вака изгледа стајлинг исполнет со елеганција и гламур Пепито и кариран дезен, како и...

(ФОТО) Кралски раскош: Војвотката Кетрин божествена во сина тоалета на прием во Бакингамската палата

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон мамеше воздишни како домаќинка на приемот во кралската...

Стилот на Ева Лонгорија: Од очајна домаќинка до холивудска дива! (ФОТО)

Американската актерка Ева Лонгорија на 15. март ќе наполни 45 години. Таа овие денови го снима...

(ФОТО) Меган Маркл во елегантен зелен стајлинг се појави на последната кралска должност

Поранешната војвотка од Сасекс за последен пат во Велика Британија на кралска должност...

Еве зошто Селин Дион (51) заслужува да се најде на насловна страна на секое модно списание!

Таа е апсолутна кралица на сè Таа нè освои со нејзиниот глас и кога почнавме да ја земаме...

(ФОТО) Кејт Мидлтон префинета во истиот стајлинг кој принцезата Дијана го носеше пред 37 години

Војвотката од Кембриџ присуствуваше на приемот во Даблин во розов фустан со принт со точки...

Проѕирна чипка и шлиц до колкови: Рене Зелвегер во фустан што мами погледи! (ФОТО)

Таа знае како да се облече провокативно, без да ја помине границата за добар стил На прослава...

Ким Кардашијан ги премина границите на добриот вкус: Ова е премногу дури и за неа!

Ким Кардашијан (39) со својот стајлинг предизвика шок. Таа се појави во кожа од глава до пети...

Моќен и женствен во исто време: Стајлингот на Оливија Палермо секоја жена ќе сака да го ископира!

Одличен спој на двата водечки тренда на Оливија Палермо На Модната недела во Милано, Оливија...

Џесика Алба во маица која никогаш нема да излезе од мода

Не, тоа не е класична црна или бела маица. Убавата 39-годишна актерка беше видена во текот на...

Ретко која жена би се осмелила вака облечена да излезе од дома: За стајлингот на манекенката зборува цел свет!

Александра Амбросио овој пат претера во желбата да биде забележана Ресите и сребрената боја...