Категорија: Стилот на познатите

Модата на доделувањето на Billboard музичките награди

Во T-Mobile арената во Лас Вегас минатата вечер се одржа спектакуларната церемонија по повод...

Сите изгледи од 4-тиот и 5-тиот ден на Канскиот филмски фестивал 2017

Големиот филмски спектакл на француската ривиера продолжува. На промоцијата на филмовите...

Војвотката од Кембриџ прекрасна во розово на свадбата на нејзината сестра

Како и што се очекуваше на една од најпопуларните свадби годинава, на нејзината сестра Пипа...

Познатите дами на забавата на Chopard во Кан

Она кое го прави Канскиот фестивал уште по спектакуларен се гламурозните забави...

Хурем Султан и Неџла од „Кога лисјата паѓаат“ блеснаа на Канскиот фестивал 2017

Германско-турската актерка Мерием Узерли која стекна вртоглава популарност во серијата за...

Сите изгледи од вториот ден на Канскиот филмски фестивал 2017

  Вториот ден од Канскиот филмски фестивал го одбележаа беспрекорните изгледи на Адриана...

Сите изгледи од отворањето на Канскиот филмски фестивал 2017

Канскиот фестивал синоќа ги имаше своето 70-то по ред свечено отворање каде ги собра...

Гламурозна мода на црвениот тепих на MTV Movie & TV наградите

Синоќа во Shrine аудиториумот во Лос Анџелес се одржаа популарните MTV филмски награди кои...

Ема Вотсон со необичен стајлинг и фрузура на MTV Movie & TV наградите

     Актерката Ема Вотсон на доделувањето на MTV Movie & TV Awards ја освои наградата за најдобра...

Што носеа познатите на Мет Гала афтер-партито

Екстравагантната Мет Гала вечер, освен на црвениот тепих, исто толку непредвидлива и...

Модата на црвениот тепих на Мет Галата 2017

Најголемиот моден настан во годината – Галата Мет повторно ја собра светската елита од...

Ема Вотсон божествена во бела креација на Burberry

  На промоцијата на нејзиниот најнов филм “The Circle”, моментално една од најценетите и...