Категорија: Стилот на познатите

Џесика Алба во маица која никогаш нема да излезе од мода

Не, тоа не е класична црна или бела маица. Убавата 39-годишна актерка беше видена во текот на...

Ретко која жена би се осмелила вака облечена да излезе од дома: За стајлингот на манекенката зборува цел свет!

Александра Амбросио овој пат претера во желбата да биде забележана Ресите и сребрената боја...

(ФОТО) Меланија Трамп во моќен и женствен стајлинг кој е водечки тренд оваа сезона

Ни првата дама на Америка не му одолеа на на популарниот тренд Хит трендот на кожен...

Бизнис стајлинг без маана: Изгледајте беспрекорно како Викторија Бекам на работното место!

Уште една одлична комбинација Деловната опкружување бара формална гардероба, а Викторија...

(ФОТО) Оливиа Кулпо во кул стајлинг кој ќе одбележи претстојната пролет

Сите дами ќе посакааат да го ископираат Оливиа Кулпо прошета неодоливо кул стилска...

(ФОТО) Сите зборуваат за спектакуларно-секси стајлингот на Џенифер Лопез

Џеј Ло повторно го тресе модниот свет Кожен кафеав фустан и високи чизми над колена во...

(ФОТО) Идеален лежерен зимски стајлинг – Хајди Клум знае како

Кратки чизми, фармерки, и топол мек капут – Се што ви е потребно за идеален зимски лежерен...

Моден хорор: Најлошо облечените дами на доделувањето на Брит наградите!

Ѕвездите на доделувањето на Брит наградите се појавија во креации во кои ги оставија...

Ресите се вратија во мода, сега вака се носат: Тренд кој или се обожава или не се толерира!

Преубава комбинација на преубавата Шарлиз Терон Преубавата актерка Шарлиз Терон се појави...

Најубавите MAKEUP изгледи од црвениот тепих на доделувањето на Оскарите 2020

Неутралните очи и нагласените усни доминираа кај познатите дами Холивудските актерки и...

Стајлингот на Џенифер Лопез е за чиста 10: Вака се носи моментално најпопуларната боја!

Џенифер Лопез знае да направи одличен моден избор Таа ретко кога греши, а овој пат успеа да...

Деми Мур не ја нарекуваат без причина кралица на стилот: Ова се нејзините правила за совршен стајлинг!

Комбинациите на облека на Деми Мур се секогаш за чиста 10 На нејзиниот стил, ниту еден моден...

Бред Пит само што не заплака на доделувањето на Оскарите: Сите веруваа дека ќе се појави Џенифер Анистон

Иако многумина очекуваа неговата поранешна сопруга да се појави како придружба на...

Леонардо ДиКаприо со 23 години помладата девојка, Кијану Ривс во придружба на својата мајка

Бројни холивудски ѕвезди прошетаа на синоќешниот црвен тепих на 92. доделување во Лос...

(ФОТО) Како изгледаа познатите на црвениот тепих на Оскарите 2020

Погледнете како изгледаа познатите ѕвезди на црвениот тепих на најголемата Холивудска...

Божествено издание на идната кралица: Кејт Мидлтон на наградите BAFTA во фустан кој го носела и порано

Војвотката од Кембриџ и Принцот Вилијам беа почесни гости на доделувањето на наградите BAFTA, ...

Ваков фустан не може да носи никој освен таа – Пријанка Чопра во сензуален свилен фустан со гол грб

Фустан како создаден за нејзината совршена песочна фигура Пријанка Чопра може слободно да...

Марго Роби докажа дека жената може да биде многу секси и кога е закопчана до грло

Холивудската убавица покажа дека за сексипил и женственост не е потребна голотија...

BAFTA 2020 и нејзините модни кралици: Тие заслужуваат прво место за стил! (ФОТО)

Синоќа во „Ројал Алберт Хол“ во Лондон се одржа 73. по ред доделување на филмските награди...

Предимензионираната облека станува сѐ попопуларна: Дали сте доволно храбри да ја носите?

Сако, јакни, па и фармерки во предимензионирана големина се сѐ поактуелни, а на овој тренд му...