Четки за шминкање со дизајн како од бајките

За сите љубители на бајките и приказните, Storybook Cosmetics извади колекција на четки за шминкање во кој секој ќе се заљуби.

Првичниот модел беше во сребрена нијанса, а сега на задоволство на сите фанови, Storybook Cosmetics објавија две нови нијанси.

Розево златестата и златната доаѓаат како лимитирана колекција по големите барања на нивните корисници, направени се од синтетички влакна и доаѓаат во кадифена футрола за чување.

  

 

Следете ја среќата на инстаграм. 
Коментари

[fbcomments]