Категории

Криси Тајген, сопругата на Џон Леџенд, изгледа совршено и бремена на насловната на InStyle

Преубава, енергична, одличен готвач, без влакна на јазик и сопруга на еден од најдобрите (и најсекси) музичари Џон Леџенд, Криси е често во фокусот на јавноста.

Таа нејзината бременост ја документира на нејзиниот инстаграм профил, а мора да признаеме дека има и одличен труднички стил.

Овој пат, триесет годишната Криси ја закити насловната страна на австралиското издание на InStyle и мора да признаеме дека бременоста и годи и таа блеска.

??❤️ @instylemag @patrickta @jrugg8 A photo posted by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

We back!

A photo posted by chrissy teigen (@chrissyteigen) on