Криси Тајген и Џон Леџенд се новите родители, добија ќерка!

Криси Тајген и Џон Леџенд го добија своето прво дете и тоа како што најавија, ќерка.

Веста ја соопшти прво среќната нова мајка на инстаграм, на 17 април, напиша „Таа е тука! Луна Симон Стивенс, ние се заљубивме во тебе!“

She’s here! Luna Simone Stephens, we are so in love with you! And sleepy. Very sleepy. ❤️???

A photo posted by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Веста за раѓањето на малата Луна ја соопшти нејзиниот татко.

 
Коментари

[fbcomments]