Да навиваме заедно за омилената репрезентација во еуфорична атмосфера со највкусната храна и пијалак!

Дочекајте го долгоочекуваното Светско Првенство во фудбал како што доликува. Во навивачка атмосфера, одлична храна и омилениот пијалак.

За фудбалот се вели дека е најважната споредна работа во светот, а тоа ни го потврдува заинтересираноста кај граѓаните за овој спорт. Следните денови на фудбалските терени ќе се појават најзвучните имиња од целиот свет, а тоа е доволна причина да го посетите Revija bar & food и на вистински начин да ја доживеете фудбалската треска.

За деновите кои следат Revija bar & food подготвува изненадување за фановите на фудбалот. Секој натпревар ќе имат можност да го проследите на 2 видео бима, 5 телевизори со комплетно озвучување за доловување на жешката атмосфера од терените во Русија, овогодинешниот домаќин на првенството.

Освен одличната атмосфера и пренос на натпреварите, најважно од се Revija bar & food подготвува специјална промоција за сите посетители.

1 кг крилца во комбинација со 4 пива ќе ве чини само 500 денари.

Ревија помфрит и 4 пива ќе добиете за 400 денари.

Мезе за пиво и 4 пива за 700 денари.

Да навиваме заедно за омилената репрезентација во еуфорична атмосфера заедно со највкусната храна и омилениот пијалак. Бидете дел од фудбалската треска во Revija bar & food!
Коментари

коментари