Категории

Дали би помислиле дека овие деца ќе станат најпосакуваните Холивудски ѕвезди? (ФОТО)

Денес тие се познати и убави, а некогаш? Некогаш биле секојдневни тинејџери, а тие сега се секогаш средени и убаво облечени, неки други претставуваат иконски модни брендови.

Луѓето зборуваат и пишуваат за нив цело време и им ги гледаме лицата на насловните страници на списанијата.

Кога ќе ги погледнете фотографиите од левата страна, ѕвездите не се препознатливи. Би помисиле дека некои од овие деца би прераснал во Холивудска ѕвезда?

Џорџ Клуни

Џануари Џонс

Крис Пајн

Тејлор Свифт

Зек Ефрон

Никол Кидман

Метју Луис

Џулија Робертс

Рашида Џонс

Том Круз

Зои Дешанел

Кристен Стујард

Џејк Гиленхал

Крис Прат

Меган Фокс