Категории

Дали ова ја надмина границата на лудоста? – Девојка откри трик како да дознаете дали вашето момче ве изневерува

(ВИДЕО) Повеќето жени стравуваат дека ќе бидат изневерени, и многу од нив се желни да откријат дали нивниот партнер им прави нешто зад грб прашувајќи се како да го проверат тоа со сигурност. Една Тик-Токерка, на нејзина сметка, сподели видео во кое откри како да се дознае дали партнерот ве изневерува.

Работата е многу едноставна – Сè што ви треба е ролери за да соберете коса од облека.

Таа за видеото изјави: „Дами, ако сакате да знаете дали ве мами вашиот маж, купете еден од овие ролери. Преминете го преку тепихот кога сте со вашето момче“.

Откако демонстрираше како треба да се направи, таа погледна во ролерот и јасно виде црвена коса на него.

“Што? Мојата коса е црна! “, Напиша таа на видеото и додаде дека момчето ќе мора да и ја објасни оваа ситуација.

 

@andrea.lopez44

He has some explaining to do😡(Following the next 100 people on IG: Andrea.Lopez44) #fyp #viral #prank #cheater #couple #funny

♬ original sound – Andrea Lopez 😋