Дел од атмосферата на концерот на Стинг! (ГАЛЕРИЈА)

Вчеравечер се одржа долгоочекуваниот концерт на светската музичка ѕвезда Стинг. Љубителите на неговата музика уживаа во познатите хитови на овој изведувач, а атмосферата беше на врвно ниво како што доликува на ваков спектакуларен концерт.

Стинг уште еднаш покажа зошто успева долги години да се задржи на врвот на музичкиот свет. Во продолжение погледнете како изгледаше атмосферата на концертот од фотографиите на МИА.

 
Коментари

[fbcomments]