Категории

Деца кои благодарение на нивниот изглед станаа познати во целиот свет

Убавината е субјективна и често станува предмет на контроверзии. Сепак, сите аргументи згаснуваат кога станува збор за детската убавина.

Ви покажуваме слатки деца кои благодарение на нивниот изглед и шармантната магија, станаа познати во скоро целиот свет:

1.Анастасија Књажева, Русија

2. Ана Павага, Русија

3. Лорен Лунд, Јужна Кореја

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lauren Lunde (@laurenhannalunde) on

4. Хаилеј Васкез, САД

 

View this post on Instagram

 

#Wildhair #mondays #HailsWorld #Fashionblogger #kidmodel

A post shared by Haileigh’s Official Account (@hails_world) on

5. Вилијам Франклин-Милер, Австралија

 

View this post on Instagram

 

Looking at you 👀 . Photo by @daniellesymonsphotographer Styling by @dan_ryan_70 #prada #gucci #jacklondon #ateam #tw

A post shared by Will (@william.franklyn.miller) on

6. Џордин Рајнл, САД

7. Лание Грејс, САД

 

View this post on Instagram

 

#throwback to the old @fordmodels days with @biscottiandkatemack 2009ish

A post shared by Laneya Grace (@official_laneya_grace) on

8. Колин и Камерон Скот, САД

9.Анастасија Авербук, Израел

Прегледи:
572
Ознаки:
·
Објавено на:
24.08.2020