Категории

Девојки, ова е најмодерниот костим за ова лето! (ФОТО)

Ретро моделите на костимите за капење ќе бидат и оваа летна сезона во фокусот, а одлична вест е дека овој модел им прилега речиси на сите и додатокот во облик на каиш вешто ги прикрива потенцијалните недостатоци.

Претпоставувате дека станува збор за едноделен костим кој оваа година ќе ја украде славата на дводелните костими и потполно разбираме зошто девојките го обожуваат. Освен што ќе сокрие некој мал недостаток или стомакот кој не сте успеале да го затегнете до лето, на витките дами ќе им помогне уште повеќе да ја истакнат својата фигура. Многу познати манекенки не можеа да одолеат на овој тренд.

Прегледи:
253
Објавено на:
04.06.2019