Категории

Девојките лудуваат по синот на пејачот: Еве како изгледаат децата на Хари Мата Хари (ФОТО)

Сите го знаеме Хари Мата Хари, но ретко кој ги видел неговите деца. Тој има две деца, неговата ќерка Наџа и синот Дамир.

Хари двете деца ги доби од првиот брак со поранешната сопруга Аида.

Неговата ќерка се омажи во 2010 година со долгогодишното момче, додека неговиот син е многу популарен и активен на социјалните мрежи.

Прегледи:
312
Објавено на:
15.12.2016