Чек дис аут
Search

Дезенот кој ќе го одбележи ова лето

Уште еден летен тренд „подрани“ на Instagram. Познатите модни блогерки и тренд инфлуенсерки овие денови не ги „соблекуваат“ карираните парчиња од себе.

Овој дезен кој со години е еден од најпопуларните, ова лето ќе го одбележи за себе. Колекциите на популарните брендови веќе се преплавени со парчиња во кариран стил, а овој тренд веќе почна да освојува и кај чевлите. Хит блузите со карнери во кариран дезен се апсолутен must have за ова лето.
Коментари

[fbcomments]