Џастин Бибер и Хејли Болдвин се верија?

Џастин Бибер и Хејли Болдвин наводно се вериле, само еден месец по нивното смирување.

TMZ ја извади веста, а останатите ја пренесоа информацијата дека парот се верил за време на нивното патување на Бахамите, додека играле салса.

Според двајца сведоци на настанот настаните се одвивале на луксузен резорт на Бахамите, додека сите во ресторанот во ресортот играле салса, обезбедувањето на Џастин ги замолило сите да ги тргнат телефоните бидејќи нешто специјално ќе се случело.

Но, парот се уште нема потврдено во јавноста дека се повторно заедно. Но, веројатноста на приказната ја надополнува и објава на инстаграм од таткото на Џастин кој пишува „возбудени за новото поглавје“.

 

@justinbieber Proud is an understatement! Excited for the next chapter!

A post shared by Jeremy Bieber (@jeremybieber) on
Коментари

коментари