Категории

Џастин Бибер и официјално потврди дека е во брак со Хејли: Погледнете како!

Пејачот Џастин Бибер и манекенката Хејли Болдвин преку своите објави на Инстаграм ставија точка на повеќенеделните шпекулации за нивната венчавка.

 

View this post on Instagram

 

My wife is awesome

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on


Канадскиот пејач на Инстаграм објавил фотографија со 21- годишната манекенка како се држат за раце и напишал: „Мојата сопруга е феноменална“. Хејли потоа го променила своето презиме со неговото на нејзиниот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

my ❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on


Овој пар се вери летово на Бахамите по едномесечна врска. Бибер (24) таа вест ја објави на Инстаграм. Гејли Болдвин е ќерка на американскиот актер Стивен Болдвин.