Категории

Џеј Ло има нова ретро фризура која сите дами ќе посакаат да ја испробаат

Се чини дека фамозните 80-ти и 90-ти им недостигаат на сите, а Џеј Ло одлучи да ги оживее ретро трендовите со нова супер кул фризура

Кога се во прашање новите трендови кај фризурите, шишките се моментално еден од најголемите трендови.
Но Џенифер одлучи да даде нов шмек на оваа популарна фризура да изгледа ретро и модерно во исто време.
Пеачката притоа изјави дека не се работи за перика.


Додека шишките се во центарот на вниманието, остатокот од косата е обликуван во големи волуменозни и сјајни бранови кои даваат младешки изглед а тоа на Џенифер и стои совршено.