Џеј Зи конечно призна дека ја изневерил Бијонсе

Кружеа многу гласини околу бурите во бракот на Џеј Зи и Бијонсе и неговото неверство. 

Хип хоп легендата дури сега проговори и отворено призна дека ја изневерил својата сопруга со која е 9 години во брак и со која има три деца. Џеј Зи во интервју за „The New York Times“ откри дека за таа постапка виновни се лузните кои тој ги носи од тешкото минато и дека токму тие направиле да се исклучи и да ја оттурне Бијонсе од себе.

Славниот пар Џеј Зи и Бијонсе успеаа да го сочуваат бракот по неверството, со помош на разговори, музика и терапија. Џеј Зи никогаш не го откри името на жената со која имал афера, a Бијонсе за тоа пееше во нејзиниот последен албум „Lemonade“.
Коментари

коментари