Категории

Џенифер Анистон во едноставна комбинација која сите ја обожаваме

Одличен моден избор на Џенифер Анистон

Се што ви треба е да бидете во исто време еднсотавни, елегантни и модерни, а притоа сето тоа да делува како ни најмалку да не сте се труделе, а за тоа ви се потребни само неколку добри модни парчиња во црна боја:
Како е тоа изводливо, покажа актерката Џенифер Анистон кој прошета низ центарот на Лос Анџелес облечена во лежерна црна модна комбинација од фармерки, маица, јакна чизми.

Целокупниот стајлинг го потполни со црн каиш и минималистички очила за сонце.
Перфектна модна комбинација за оваа есен која и ние ја обожаваме!