Џенифер Анистон знае како да го направи вистинскиот избор: Во овој модел на фустан, секоја фигура изгледа совршено!

Нејзиниот стајлинг заслужи чиста десетка

Џенифер Анистон со годините изгледа се подобро, но и нејзиниот стил станува се попрефинет. Последниве неколку години и оди од рака да ги воодушеви модните професионалци и обожавателите.

Таа очигледно многу добро знае како да потенцира што е најдобро на нејзиното тело, а да ги прикрие сите несовршености. Со последното појавување на премиерата на еден филм, таа им прочита лекција по мода на сите.

Фустанот што го избра за оваа пригода и стоеше премногу добро. Овој модел е совршен избор за секоја фигура. Бојата и кројот кријат дури и неколку килограм вишок, а визуелно ја издолжуваат фигурата.

Ако сте во дилема каков фустан да изберете за следниот настан на кој треба да заблескате, фустан со сличен крој како овој е идеален избор.
Коментари

[fbcomments]