Џенифер Лопез гламурозна и провокативна на снимањето на новиот филм „Marry Me“

Никој не обожава повеќе и не носи подобро блескави креации од Џеј Ло

50-годишната актерка и пеачка изгледаше гламурозно и провокативно во сребрена креација со длабок шлиц за време на снимањето на сцена од нејзиниот најнов филм „Marry Me“ со Малума и Овен Вилсон. Луксузната тоалета го носи потписот на дизајнерот Мајкл Костело.
Коментари

[fbcomments]