Категории

Џенифер Лопез во сребрен блескав стајлинг го покажа своето извајано тело на наградите АМА 2020

Добро знаеме дека никој подобро не носи светки од Џеј Ло, освојувајќи погледи на доделувањето на Американските Музички Награди.

Вчеравечер се одржаа Американските Музички Награди. Црвениот тепих дефинитивно овој пат го освои Џенифер Лопез кој блесна во светкав комплет од здолниште и кроп топ од дизајнерската куќа Balmain.