Категории

Џенифер Лопез заплови во дизајнерките води: Овој пат со колекција чевли (ФОТО)

Популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез сериозно заплови во дизајнерските води. По успешното лансирање на линијата „Kohl’s“, Џеј Ло ги здружи силите со реномираниот дизајнер Џузепе Ѕаноти подготвувајќи ја линијата женски обувки.

q2

Цената на чевлите, сосема очекувано, ќе се движи од $800 долари, па се’ до вртоглави $2.000 долари за пар. Колекцијата ќе биде промовирана пред јавноста во јануари 2017-та.

q3

А како се одвива кретивниот процес на познатите соработници, погледнете на фотографиите во продолжение.

q4

q5

q6

q7

q8

q9

q10

q11

q12