Категории

Џиџи Хадид со два супер шик стајлинзи на настан во Њујорк

Џиџи Хадид како долгогодишна амбасадорка и заштитно лице на брендот Maybelline ја доби честа да создаде и своја makeup колекција.

На официјалното претставување кое се одржа во Њујорк, моделот се појави во два супер шик стајлинзи од кои едниот вклучуваше сив фустан во стил на сако и високи потетици од брендот Rene Caovilla, додека вториот стајлинг беше во по-опуштена варијанта, таа носеше боди-топ од брендот Jean Atelier и Giuseppe Zanotti потпетици.

Прегледи:
261
Објавено на:
05.11.2017