Категории

Џиџи Хадид повторно во љубов со старото момче

Џиџи Хадид и Зејн Малик изгледа се официјално повторно заедно, откако 23 годишниот топ модел објави нивна заедничка фотографија.

Тие раскинаа во март, беа заедно видени во април, но сега објавувајќи фотографија прегрнати потврдуваат дека повторно се заедно.

Прегледи:
327
Објавено на:
06.06.2018