Категории

Џорџ и Амал Клуни повторно ќе станат родители?

Се зборува дека славниот пар дека повторно ќе бидат родители и тоа на близнаци.

Брачниот пар Клуни – Амал и Џорџ, после гласините за проблеми во бракот, према странски медиуми, повторно очекуваат близнаци..

Неодамна извор близок на парот споделил информации со магазинот Latin Times, дека во текот на летото додека престојувале на нивниот италијански имот на езерото Комо, Амал имала труднички стомак а наводно ја „фатиле“ и неколку фотографи.
Како што се наведува, Џорџ во исто време бил доста возбуден од вестите дека ќе добие близнаци и дека бил помалку загрижен како покрај двегодишните Ела и Александар, ќе ги одгледуваат уште две мали деца.
Новата бременост наводно ги зближила Амал и Џорџ повеќе од кога и да било после бројни гласини дека парот се наоѓа во брачна криза.

„Џорџ се поретко патува за Лоџ Анџелес, па тој и Амал почнаа да посетуваат брачно советувалиште“ – вели изворот близок на парот.

Наводно Џорџ, го замолил Бред Пит да ја преземе улогата на дадилка додека за кумството ќе се погрижи американскиот претседател Барак Обама.

Прегледи:
150
Објавено на:
14.09.2019