Категории

До рамен стомак за само 4 недели (ВИДЕО)

Кога станува збор за обликување на телото, најтешко е да се обликуваат мускулите на стомакот и да се отстранат масните наслаги од тој дел од телото, што е голем проблем за многу жени.

Доколку сакате да имате рамен стомак, редовно внимавајте на исхраната и редовно вежбајте. Доколку од исхраната ги исфрлите намирниците кои го поттикнуваат таложењето на маснотиите и го примените овој тренинг, ќе имате видливи резултати по само 4 недели!

 

Погледнете го ова видео со 5 вежби идеални за рамен стомак!

Прегледи:
648
Објавено на:
12.09.2019