Доаѓа вториот дел на „Чувари на Галаксијата“, со возбудлив трајлер (ВИДЕО)

Од новиот трајлер за вториот дел на Чуварите на Галаксијата, може да заклучиме само дека не очекува уште една интересна, смешна, но и возбудлива авантура. 

33264unilad-imageoptim-guardians-of-the-galaxy-1-e1476917368467

Марвел ја завршува годината со возбудлива најава за продолжението на Чуварите на Галаксијата кое ќе го гледаме во 2017 година.

James Gunn’е повтроно режисероот, а централните улогите ги играат Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Bradley Cooper и Vin Diesel.
Коментари

[fbcomments]