Додека сите го лечат мамурлакот, таа вежба: Џеј Ло фотографирана во ова издание пред теретана!

Новогодишните и Божиќните празници најчесто се период кога светските ѕвезди се повлекуваат, но Џенифер Лопез (49) не мирува.

Холивудската актерка и пејачка утрото по прославата на Нова Година се упатила кон теретана, а вредните папараци ја сликале на улиците на Лос Анџелес.

Облечена во класични спортски хееланки, топ и патики, Џеј Ло во друштво на своето момче Алекс Родригез утрото го поминала во вежбање.

Ова нејзино издание сигурно ќе предизвика воодушвување поради силната волја, но и чудење.
Коментари

коментари